15 septembrie

intrarea asta este dedicata proaspetilor studenti, bobocilor... de ce? pentru k azi nu ati mers la scoala, pt k azi ati stat acasa, pentru k e prima zi knd va simtii studenti, pt k azi este o zi speciala,pentru k la anu nu o sa va mai simtiti k azi, nu o sa rezlizati lucrurile kre le realizati azi...la anu o sa fi fost creat precedentul si nu o sa mai fie nimik la fel.

stiu k m`am bucurat in primul meu 15 septembrie acasa, stiu k atunci am realizat k am crescut, k viata merge mai departe si ca mis e pregateste ceva nou, o noua perioada in viatza mea urma, la fel si la voi!

nu va mai doriti sa fiti mari! timpul merge si o sa ajungeti acolo, dar de derulat nu mai puteti derula, asa k bucurati`va de ce aveti acuma cat puteti si lasati lucrurile sa mearga normal, sa vina de la sine...

am vbit k o baba acuma, dar sutn doar kestii ce le constat si eu p langa voi si ma bucur k am prilejul sa vi le spun!!!

va pup si va iubesc >:D<

8 comentarii:

Adela spunea...

zi ca zici bine!! :P daca vezi intrarea mea p ziua de azi, are acelasi titlu, cu toate ca fu scrisa mai devreme decat asta. how freaky is THAT?! :)) love u lots! >:D<

AnAh spunea...

hai k ma apuc acuma sa citesc, ji nu intrai sa citesc...pur si simplu ne`am gandit la acelasi lucru...that is freak, but we are friends ;x

love you fataaa >:D<

Adela spunea...

like the new layout. way better!

AnAh spunea...

asa mi s`a parut si mie, dar inca caut ceva...mi se pare k p asta se vede mult mai bine :d

Anonim spunea...

gurl u're right!!!!!
I miss u so much!!
app.....azi am primit cea mai tare veste din ultimele luni:D
Radu vine acasa!!! multzam de rugaciuni!!! la noapte plecam sa il luam:D!!!sunt foarte fericita!

AnAh spunea...

kapshuuu e ce MAI tare kestie ce mi`ai zis`o in ultimul timp...sunt suuuuper suuuper fericita si ma bucur pt voi...:) ti`am zis k vreau sa vad o poza cu voi3 knd vine acasa...
va iubesc mult p toti ji ma rog pt voi...app sa`mi zici cum a fst prima noapte toti 3 in pat si cum a supravietuit radu :D

claus spunea...

@ Sorinika, am vazut statusul tau azi si ma gandeam ca asta ar trebui sa fie vestea cea mare. multumim Domnului.

Adela spunea...

deci si io la fel! :) Ma bucur mult! :D