neatza,
azi am stat numai in casa pentru k, fara sa vreau, am racit, nu atat de bine pe cat as fi putut raci acasa, dar oricum nu`mi palce nu ma simt eu in putere :D
si cum stateam eu asa in casa, am ascultat foarte multa muzica azi, nu am ami ascultat de ceva timp, stiam eu ca`mi lipseste ceva k sa ma regasesc :D si cea mai buna muzica pt o stare din asta evident k e muzica depresiva :) dar trebuie sa recunosc k melodiile ce le`am ales sa le pun pe blog sunt speciale si kiar m`au facut sa ma simt mai bine, uimitor :)
enjoy!
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

0 comentarii:
Trimiteți un comentariu