alegeri si Obama

mare nebunei mare la englejii astia cu alegerile americane, nush frate dar park sunt teleghidati, nush exact cu ce ii ajuta pe ei k iesi asta...
oricum azi am vazut si am auzit 2 kestii meseriase :))
prima: o sa skimbe astia imnul american in "paint it black"-rolling stones
si a doua poza alaturi atasata :)


have a good day ;)!

6 comentarii:

Adela spunea...

nu cred ca schimba imnu :)) in schimb ce vrea sa schimbe e sa legalizeze gay marriage...

Niky spunea...

poza ii de-a dreptul tare ..asa k dak un lucru au reusit sa faca alegerile astea din state este acela k a generat un intreg subiect de advertising si marketing..
cat despre imn..don't think so!

Have a good one ;)

Hannah Randell spunea...

Hannah's husband Jeff writing here: Please tell me that is not a picture of Barak Obama on that money.

AnAh spunea...

logic k era baza...LOL, referitor la imn...si mi se pare f reusita poanta...cat despre advertising, americanii sunt geniali in asta...de asta ii urasc k din orice nascocesc o poveste...iar acuma ce mni se pare kair de rahat k dupa ce au luptat impotriva negrilor isi aleasara presedinte negru k sa poata face o alta poveste: uite noi am reusit sa depasim problemele rasiale,...si as mai zice eu ceva de bien, asa k mai bine inkei

Moi spunea...

tare poza!! mai parca il vad ca moare impuscat accidental.. cum era cu Martin Luther King..

AnAh spunea...

nu cred k fa americanii asa gresala acuma...au nevoie de imaginea lui inca, ii mai scoate din..culoarea aia frumoasa...maro