inevitabil azi toata lumea a aflat k John nu mai vine :(
in sfarsit acuma ma intelege lumea de ce eram la pamant zilele trecute :|
cert este k am cazut de acord ca facem greva, asa k sa inceapa treaba, am luat legatura cu student union, am hotarat k facem campanie sa`l aducem pe john inapoi...cum suntem studenti la moda si publicitate cum am putea sa facem campania mai bine de atat...bun...am vbit de tricouri si o sa ni le printeze cei de la graphic design, am vbit de film si o sa`l faca neil, el a terminat regie -film si face acuma masterul la noi, sesiune foto: facuta de noi, si publicitate cat cuprinde, oricum deja toata faculta stie k John e posibil, adik nu mai vine!!!
de maine incepe treaba cu panourile si cu bannerele pentru John si daca pana sapt viitoare nu rezolvam nik, desi se pare k ar fi sanse :D sa rezolvam, plecam la Londra dupa John :))
si asa ne facuram noi 46 de viteji impotriva facultatii k aici se pare k merg lucrurile astea nu k acasa...
IL VREM PE JOHN INAPOI!!!!!!
:x
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

3 comentarii:
moaa....asta da viata de student!!!:D cred ca e super!!!! mey..sper sa vi'l aduca pe John inapoi!!:D pray hard:D
pray even harder cuz it doesn`t seem that they are trying to :(
i think i`m going to london to talk with him...
:-<
omg that guy is so hawt yum yum yum
Trimiteți un comentariu