poze din vacantza de la Londra


eu muov

toate cadoaiele
la masa de Craciun

tot la masa

iar la masa

inca la masa

big benul

maju: ala e telefonul nu busul

in trafalgar square cu fetele

surorile nitza:D

in picadilly

peace:D

trupa

cu maju si cata in Covent Garden la spectacol

tot pe acolo
gashk fara Claudia care e in saptele camerei

in picadilly la cupidon ;)




o sa vin cu vesti cand ma dezmeticesc, pana atunci vizionare palcuta :x

3 comentarii:

Adela spunea...

niiiice!! ma bucur ca ati avut un timp suuuper! nice pictures. (desi ultima mi cel putin se pare un pic ...weird) but maybe thats just me :D
miss u guys!!!
o sa pun si eu poze si povesti de la Craciunu nostru. a fost super tare.

AnAh spunea...

off ma ade, poza aia de fapt e prima...k merg invers...in fine...e weird, desi e mai weird din afara...eu una m`am obisnuit cu ideea si imi e bine...adik pot sa`ti zic k is happy...is happy k e asa si acuam sunt sigura k asa trebuia sa fie;)
desi m`a durut f f tare si mi`a fst greu si acuma e weird, dar nu mai e cum era ;)

abia astept sa vad poze si de la voi si abia astept sa ma dezmeticesc sa va scriu cuma fst si la noi...
t iubesc mult:x

Moi spunea...

mandro mie imi e lene sa scriu blog cu tot ce a fost.. adica din ala cu lux de amanunte cum scriu eu.. scrie tu daca ai rabdare..