Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani
23:09
|
Etichete:
poze cu mine,
poze cu noi
|
This entry was posted on 23:09
and is filed under
poze cu mine
,
poze cu noi
.
You can follow any responses to this entry through
the RSS 2.0 feed.
You can leave a response,
or trackback from your own site.
3 comentarii:
niiiice!! ma bucur ca ati avut un timp suuuper! nice pictures. (desi ultima mi cel putin se pare un pic ...weird) but maybe thats just me :D
miss u guys!!!
o sa pun si eu poze si povesti de la Craciunu nostru. a fost super tare.
off ma ade, poza aia de fapt e prima...k merg invers...in fine...e weird, desi e mai weird din afara...eu una m`am obisnuit cu ideea si imi e bine...adik pot sa`ti zic k is happy...is happy k e asa si acuam sunt sigura k asa trebuia sa fie;)
desi m`a durut f f tare si mi`a fst greu si acuma e weird, dar nu mai e cum era ;)
abia astept sa vad poze si de la voi si abia astept sa ma dezmeticesc sa va scriu cuma fst si la noi...
t iubesc mult:x
mandro mie imi e lene sa scriu blog cu tot ce a fost.. adica din ala cu lux de amanunte cum scriu eu.. scrie tu daca ai rabdare..
Trimiteți un comentariu