noua mea lista de filme

am pus la download mai multe filme k totusi parca numai cu seriale e bolnav deja... si am facut e o selectie cu filme de mai toate genurile, dar am cautat si din alea vechi de care am auzit sau nu k deh trebuie sa ma mai culturalizez un pic...asa nu se mai poate :D

si cam asta e lista :

cidade de Deus (city of God)

la vita e bella

mark of zorro (1940) - aici cautasem varianta din 1920 si nu o gasisem, dar am dat de ea evident k tot pe net k te dai google-ul si gasesti orice
[ http://video.google.com/videoplay?docid=-5440302924781357611]

pay it forward

pshycho

remember the titans

singing in the rain

taxi driver

the kite runner

you only live once

quo vadis 1951+2001

the cube trilogy

the chronicles of narnia



cam atat pentru acuma :D k in timpul asta ma uit si la lost si la scrubs si e cam mult k de luni incepe un nou semestru si tre sa ma tin tare si sa nu ma mai imbonavesc...
amin :)

3 comentarii:

Adela spunea...

pay it forward si narnia (amandoua) sunt f tari. si cuburile sunt cool.
bafta la maraton si stai sanatoasa! like scrubs? nu e cel mai bun serial ever-ever? :D (along cu The Office, Gilmore Girls si Family Guy)

Niky spunea...

cidade de deus, quo vadis, the cubes si narnia sunt cele mai tari din lista.. bine unele nu le-am vazut.. dar din cate am vazut din lista ta astea mi-au placut!

enjoy the marathon si si io acum am pus pe lista mea de dvd'uri lost serie.. k vreau sa ma apuc sa vad toate sezoanele kre au iesit.. k nu am apucat s vad niciodata de la cap la coada un sezon.. decat cateva episoade .. of course alaturi de desperate housewives, buffy si ally mcbeal..ma mai gandesc dak pun si heroes :)

peace out!

AnAh spunea...

10x girls :)
scrubs ii kwl, gilmore kwl, desperate housewives kwl, ally mcbeal yeyy de can nu am mai vazut si tre sa adaug friends care este fenomenal :D

niky sa t uiti la lost e prea tare, eu sunt la sezonul 2, ultimul a aparut acu 2 zile, aici

astept sa vd listele vstre:*