azi am fst la skul, am avut seminar cu proful nou si asta vroia sa vada unde suntem cu priectul desi el de abia ne`a dat tema si asa...in fine...v`am zis de work-book, trebuie sa ma apuc sa lucrez la asta, pentru k e mult de munca si mult research. si ii aratai eu cateva desene, cateva picturi, apoi cateva poze f f diferite si ca stil si ca lumini si expresii si dupa toate astea ii aratai cateva icnercari din studio, in principal pentru lumina...ramasa mut...pentru k eram kair inaintea multora si facusem research si ma prezentai f bine...se vedea k e linistit si calm in ceea ce ma priveste...
apoi merseram in studio, experimentaram din nou, dar de data asta cu grupul de la scoala.si unde trebuia sa fim 12, fuseram doar 3, eu, Jess si Jay.dar fu mai bine, k toti apucaram sa facem din toate ceea ce mie mi se pare bestial :)
si ce sa va zic..am o idee de proiect care mi se pare f meseriasa...sa vedem cum iese..sper sa fie tzutz :x
si da, tata avea dreptate sunt cu moralul mai ridicat :)
>:D<
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

3 comentarii:
ce pot sa spun decat...Ana Neamu in za house!! bv. hugs!
hehe
hug you 2, big time :)
Everybody.. i renamed my blog and did some changes so the other URL u guys have doesn't work anymore so it would be cool if u'd change it with the new one! thanks alot!
Trimiteți un comentariu