web and stuff

am mai adaugat la site-uri ce le urmaresc cateva pagini ale unor fotografi uimitori, tre sa recunosc k unii din ei sunt din lista lu Richard, k tema pentru acasa, nah acuma nu zic k omul asta nu stie ce face, dar k sistemul lui nu e potrivit nici pentru cei de la documentara, nu sunt singura care zice asta, dar in fine.ideea e k site-urile sunt f f meseriase, de fapt nu site-urile in sine cat lucrarile oamenilor astora...am ramas cu gura cascata, asa k daca aveti timp si va preocupa puteti sa dati o tura...

in alta ordine de idei e cazul sa va mai arat si kestii funny, k destul ma plang pe aici, destul cu zapada care nu mai e si destul cu faptul k am fost bolnava si deprimata atata timp :)
asa k take look here si ziceti`mi si mie daca asta nu e cel mai kwl papagal ever:x



ok, mergem mai departe cu cateva reclame f f meseriase:


scuze frate-meu, stiu k e la cosmote, dar tre sa recunosti k rulz :D


f inventiva asa cum ar trebui sa fie o reclama:



si pentru k blondele sunt blonde oriunde ar fi, merita aplauze reclama asta :x :



banned, desi f meseriasa:

3 comentarii:

Adela spunea...

reclama la xbox e mai veche, o stiam. da e asa de cool! :P iar restu le-am mai vazut parca la kady pe blog. f tari toate. si papagalu ala e cool :P

Niky spunea...

papagalu rulzzzzzzz!!!

AnAh spunea...

asa ziceam si eu, eu acuam zilele astea am facut asa maraton de reclame si funny stuff on youtube...asta e o parte din ce am avzut...oricum ami postez cateceva soon :)


missed you girls!