acum cateva zile vbeam cu robert despre good old times cand mergeam pana la brasov, 14 ore cu personalul, sa mancam kfc si sa ne dam cu placa, eventual sa luam nishte rulmenti, nishte army pants :D, fingerboard si asa mai departe, pe vremea cand kfc-ul era bun,iar eu mai stiam sa fac bratzari de atza si noi ne luam tzepe prin brasov.hah!
eh de dragul zilelor alora m`am uitat a 1000a oara la Grind astaseara..nu m`am putut abtine, stiu k ati ajuns al saturatie, dar eu pot sa` mai vad inca o data :D
cateva poze de pe vremea aia nu strica ;)
eram nebuni =))


abia astept sa ajung acasa :x
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

9 comentarii:
mama ce copil pareai.. nu imi vine sa cred.. tuc e mai faci inr est.. toate bune si frumoase afara de scoala?
paream paream :D
aproape bune, aproape frumoase...dar imi trece, abia astept sa ajung acasa, numai la asta am gandesc si nu prea mai am kef de nimik acuma :D
understandable
:)
cand te duci in ro?
pe 3 la pranz am avionul :D si ma intorc dupa pasti, de ce ne vedem acasa?
aprilie, se intelege :D
oohooo eu ma duc joia viitoare (26) si ma intorc pe 25 aprilie
eu pe 27 am doua proiecte de dat, apoi pe 1 ma duc la Londra, ma intalnesc cu John si merg la un meci de fotbal :x yeyy si pelc pe 3.
Trimiteți un comentariu