mai e un pic si scap, mai am doar azi si maine de lucru, dar vroiam sa va zic k paginile sunt din ce in ce mai putine si ma bucur suuuper mult, mai am materiale, deja nu mai e mare lucru de scris decat de comentat pozele puse in caiet...cred k as scoate o carte reusita despre Romania si ma bucur enorm k mi`am ales tema asta si cred k am scos tot ce se putea mai bun din tematica :)
sunt obosita si bolnava pentru k organismul meu nu prea mai tine pasul cu mine, dar sunt fericita :x
piesa e meseriasa
funny moments, ma seaca enorm faptul k nu l`au lasat sa vbeasca cu accent in film, tipul are unul dintre cele mai kwl accente englezesti...i love it ;x...da stiu k actiunea se petrece in US :|
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

4 comentarii:
whoohooo!! go ana! go ana! hai ca aproape terminasi. vreau si io o copie de la proiectu asta, poate in poze, cumva, ca suna cool si sunt curioasa de ce te-ai legat :) ce am vazut pana acum arata cool.
hai ca mai ai un pic si te duci acasa! eu sambata am examenu la germana (Zertifikat Deutsch).
10x girl:x
o sa`ti trimit o copie in poze sau ti`o dau pe un cd acasa ;) daca reusesc poate si iau proiectula casa pana pelc si o sa poti sa`l vezi...adik workbook`ul k photobook-ul o sa ajunga cand ma intorc, acuam la examen o sa ma prezint cu kitanta k l`am trimis si k l`am paltit ;)
bafta multa sambata..sunt acolo cu tine, kick some ass girl, you know you can do it !
tare piesa.
gata? ai ajuns?
have fun! si mananca si tu de toate cele bune. asa, macar sa stim ca una din noi e fericita la capitolul asta. :p
Trimiteți un comentariu