de foarte mult timp niky zice k am o camera "mister" k nimeni nu stie cum arata, dar in mare e doar un pat,un dulap si un birou...
nu am poze cu camera-camera ci cu mine prin camera :)
enjoy!
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

8 comentarii:
are steag cu romaniiiiaaa, are steag cu romaniiiaa!! fata vezi ca imi acoperisi frunchea in poza cu post-it ala sau ce e, sa vezi ce vin sa te parui! :P
deci imi place super mult nuanta aia de lavender de pe perete.. aia e culoare, poate un ton doua mai deschisa, kre ma gandesc k e cea mai potrivita intr-o nursery eventually:).. deci super tare... iarasi steagul cu romaniaaaaaaa.. beton rau de tot!!! manca-o-ar mama de romanca mandra!! ROOOOOMANIAAAAA!!
and now the mystery's gone:P
pfffui .. *kaboom*
:D
neatza girls...
poi am steag cu romania, heh si mai am unul mi si pe peretele celalalt :D hah!
si Add post`it ul ala este hartiutza de la nunta ta!!! cu funia;) asa k nu mai fi upset si nu ai motiv sa am parui hah! hai k nu te asteptai sa o am cu mine :D
Niky, mie imi place lavander, dar nu asta, mi se pare culoare de nebuni asta, imi face pe creier, mai ales k draperiile mele sunt rosii!!!dar acuma m`am ami obisnuit cu ea, k dupa cum ai vazut am incercat sa o mai acopar cu tot felul de kestii :D
and the mystery`s gone :)
xx
bine, te iert atunci. :D sunt curioasa pe unde ai bagat-o in bagaje si pe aia cand ai venit..:))
mai am si io cateva printr-un plic pe undeva. miss u lots lots!!
am avut`o in portofel :x
ha ha ha culoare de nebuni auzi?!! :P fato parerea mea e k dak inlocui draperiile rosii(care teoretic pe nuante pale de perete merg) cu unele albe simple sau cel mult off white simple atunci se mai diminueaza accentul de culoare.. si dap ar fi mai finutza cu doua trei tonuri mai deschisa lavender-ul.. dar mie personal mi se pare k merge si asta! Oricum ce-i corect e corect.. fiecare are gusturi diferite dar ce conteaza e k the mistery's put to rest:D
*hugs*
girl, sa nu mai vad alb...seriously
nu`mi place alb,e prea de spital :D hah! anyway, mi`ar palcea in combinatie cu asta galben, galben merge cu mov si lila ;) is complementare si dau bine, dar draperiile nu is ale mele si avand in vedere k mai stau pana in iunie aici pentru k vreau sa ma mut, prefer sa nu fac investitii inainte de termen...pray for me pentru o camera nice, undeva intr`o casa calduroasa si eventual aproape de statia de bus :x
10x de support,
cheers!
Trimiteți un comentariu