i`am promis lu tata k pun nishte poze ce nu au mers pe mess:( asa k uite`le!!!
aaa si de maine dimineatza o sa avem iepure, mic si gri si cik are urekile pleostite, l`a luat clara, nu ma intrebati detalii k eu astaseara aflai si cik trebuia sa fie supriza...in fine, cand intrebai ce o sa faca cu el la vara cand o sa plecam toti zisera k il iau cu ei, cand intrebai de vaccinuri imi raspunsera k nu stie nimeni k nu o sa aiba vaccinurile.cum or vrea ei sa pelce cu iepurele fara vaccinuri, nush...da kestia e k numai eu stiu despre iepuri, k ei nu au mai avut si stiam k nici nu is cu iepurii, nush de ce au vrut iepure, in fine...kestia e k nu as vrea sa ma atasez de el, dar cum sa fac asta cand o sa fie pe aici prin casa k un milogea :x off:( si acuam imi vine sa zic : " asta imi lipsea" dar cu toate sensurile :D
nah si in weekend is numai cu Ela acasa, Cata pleaca cu Clara si cu Alisa la Londra, de acolo transmite in direct sau in reluare Kady :)...am zis k tre sa iasa bine weekendul asta si am pregatit maraton Grey...macar ala imi face palcere :D
hai v`am pupat!
cheers!
consignatie
discurile din Cardiff
ete hop-tzop si eu
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

8 comentarii:
:)) good luck!
ti-ai luat laptop?
mai zi de iepure.. ce faceti.. il aveti deja sau cum.. ce tare sa aveti un sufeltzel in casa :D tocmani am vb cu cata sunt in drum spre mine.. ne intalnim acasa.. pup.. sa imi zici ce planuri aveti in aprilie ca eu sunt 2 spapt singura acasa.. asa ca ori vin eu la voi ori voi la mine..
neatza fetelor..
da adela mi`am luat laptop inainte sa plec de acasa
clau, iepurasul e adorabil, e suuuper curios,dar cuminte:x cat despre aprilie, eu aproape toata luna sunt in Ro, dar paote cand ma intorc daca mai esti alone trec pe la tine, cata si cu ela raman aici asa k tre sa vbesti cu cata cum faceti :)
scaunul ala de paie costa doar 7 lire???!!!!! :0.. can i have it???!!! :D omg unde ai gasit thrift store-ul asta?.. stii d knd ma chinui sa gasesc unul aici pe langa noi si no luck by now...i mean exista magazine de antiques dar nu iti permiti sa intri in ele sau dak intri clar nu cumperi furniture items.. k te doare capul la cat de scumpe sunt.. ntz ntz ntz.. i so envy u right now!!!!:P
P.O!!!!
Da frumos si ieftin chipendallul acela dar eu as alege "comoda" cu lavoirul este deosebita , iar daca ai stii unde o sa stai as lua-o macar pentru decor la fotografii si tot merita amaratele alea de 5 lire asa pentru cultura! decat iepure mai bine lemne!macar asta nu are sentimente si nici nu stii daca o doare despartirea! Atit!!!
da niky poti sa ai scaunul ala, il rog sa ti`l opreasca?
e pe o strada langa mien magazinul si ma scuteste sa ma duc al shopping, adik astea is lucruri ce oamenii aici el arunca :D nu sunt duse special acolo...
cat despre comoda grena, de aia am pus`o tata k stiam k o sa`ti placa si pentru mine aia e piesa de rezistenta...as lua`o dar nush cum sa o car totusi :D k intr`adevar e buna de poze!!
si da nu are sentimente....:-<
girl io l-as vrea da cum il car io din UK pana in germania???.. that's a big prob here.. so dunno.. i just looked for one long time now.. si iarasi masutza aia semiluna.. sau cum sa ii zik kre se vede in dreapta comodei aleia grena.. aia mi-o place super mult.. aaaaaaaa i want a store like that near me.. or even somewhere else in the city.. anyway.. macar mergi si ia-ti comoda aia k e betoana pt poze vb tatalui tau si si dak nu ai unde o pune in camera ta.. bag-o la astialati in camera, incadreaz-o tu cumva in decor k e pacat :D
p.o!
10x de advice niky, dar cred k daca o iau kair daca nu mai am loc in camera si nu o pun in camera cealalta :D
you got it :x
Trimiteți un comentariu