nu`mi vine sa cred k mai mult de o saptamana a trecut de cand sunt acasa :x
e grozav, sincer...stiu k am fost cam egoista si am incercat sa ma bucur eu foarte mult de venitul aici si de sederea aici si realizez k nu prea am avut timp sa ma vad cu toata lumea, nici cu ai mei nu am petrecut un timp pe masura si imi pare rau...
mai am o gramada de oameni de vazut, oameni la care tin si nu as vrea sa trec peste o intalnire cu ei... imi era f f dor de casa si inca imi e dor de sentimentul ala k nu tre sa plec k aici imi e locul si k nu tre sa fac lucrurile in graba...deocamdata sunt speriata k a trecut o saptamana si ceva si k mai am putin timp de stat aici :(
abia astept sa ma intorc la vara, sincer... dar am plecat pe un drum foarte important pentru mien si pentru viitorul meu si sper sa raman cu aceeasi motivatie in inima si sa termin cu bine ceea ce am inceput. mi`a facut foarte foarte bien sa vbesc cu ai mei si cu John despre asta si sper acum cand ma intorc acolo sa vin motivata si sa ma apuc de lucru!
maine seara ma duc la teatru, am initatie la Romeo si Julieta si apoi luam cina cu actorul meu preferat!!! sunt suuuper suuuper fericita...asta e momentul ala la care ma gandesc de cand eram mica. Cand esti mic te gandesti la "oameni mari" si ii admiri si te iti spui k nu crezi k o sa ii vezi fata in fata vreodata si intr`o zi ti se iveste o ocazie de genul asta...imi e asa de greu sa exprim ceea ce simt, dar e unul din momentele alea cu totul si cu totul speciale!
Sunt fericita! si nu sunt modesta, merit sa fiu fericita asa cum cu totii meritam sa fim fericiti!!! ma bucur mult de ceea ce am!
mai vbim, nu stiu cand apuc sa scriu, pentru k trebuie sa admit nu am avut timp de asa ceva, v`am zis: e f f bien acasa!!!
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

0 comentarii:
Trimiteți un comentariu