acolo unde lumea pare blanda...o fi n`o fi? asta ramane de vazut!!!
am avut un drum f f lung de parcurs pana aici, sutn f obosita kair daca am tot cucait pe avion, bus, bus, si iar bus...si am mai dormit si 2 ore, in patul meu de camin care inca nu are cearceaf sau perna, bien k Marian mi`a luat patura de acasa k nu stiu daca apucam azi sa iau ceva!
stau cu inca 3 fete in apartament + 1 baiat, par f de treaba, sper sa si fie :p si cum spuneam, dupa ce am mers atat de mult cu o gramada de mijloace de transport ajunsei la camin sa montez un raft :))), apoi fusei sa`mi iau un Dr. Pepper k sa pot sa`mi zic: Ana bien ai venit in Newport + un paket de bscuiti digestivi, K Kam atat poti cumpara din Caerleon, maine dimineatza cumparaturi din Newport, absolut necesar...
sunt bine, in afara faptului k drumul a fst obositor, dar tre sa fac o remarca: cea mai frumoasa decolare de pana acum, nici nu am simtit cand s`a ridicat avionul, cum la aterizare nu`miam dat seama k pamantul e langa mine, ce sa mai super!!!
sper k si voi sunteti bine si tineti`va bine k ma intorc, intotdeauna din UK ai ce povesti:))) sau reclama!!!
va imbratisez pe toti!
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

4 comentarii:
bun venit inapoi!
ce bine ca ai avut un zbor fain. acum stai in camin?!?! real student life, ha?
cand ajungi si pe la noi?
ooo so watch out world....she's back to blogland!!!:))) oo si can't wait pt pozele cu noua camra..si bineinetels tot apt and stuff... cool k ai prins la camin.. asta e aproape de school?? nah waititng for updates:)
take care!
girls, e bine e super, incepand de azi am inceput sa decorez cate un pic :D
este peste drum de skul, in campus, e f kwl, colegii de apartament is ok, nu prea am avut treaba cu ei...k deh fiecare cu ale lui dar cand ne itnalnim e kiar kwl...
sunt happy sper k totul sa mearga bine, i`ll keep you posted :*
lots of love!
welcome back! bafta la decorat si school!
Trimiteți un comentariu