Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani
22:23
|
Etichete:
camera mea
|
This entry was posted on 22:23
and is filed under
camera mea
.
You can follow any responses to this entry through
the RSS 2.0 feed.
You can leave a response,
or trackback from your own site.
4 comentarii:
imi place cum ai facut. vad ca mai ai de lucru, dar incepe sa arate bine. good luck in continuare
e f mult de lucru, cand am venit in camera nu era absolu nimik, decat draperiile, plus eu toate lucrurile mele le am la un depozit, impreuna cu ale lu Shin, colegul meu din Japonia si acum astept sa vina el sa le recuperam si sa`mi aranjez, in sfarsit, asa cum trebuie
:*
e cute camera! semana un pic cu a lu ana rocks cred k layout.. dar a cute cum ai aranjat-o.. imi plac saltelele alea groase de la pat:)
s-o stapanesti sanatoasa!
ce ma bucur ca te-ai mutat finally! cred ca o sa iti fie mult mai bine aici. arata cool! stai singura in camera sa inteleg. asta e super!
Trimiteți un comentariu