in procesul de aranjare...putin cate putin :x








4 comentarii:

claus spunea...

imi place cum ai facut. vad ca mai ai de lucru, dar incepe sa arate bine. good luck in continuare

AnAh spunea...

e f mult de lucru, cand am venit in camera nu era absolu nimik, decat draperiile, plus eu toate lucrurile mele le am la un depozit, impreuna cu ale lu Shin, colegul meu din Japonia si acum astept sa vina el sa le recuperam si sa`mi aranjez, in sfarsit, asa cum trebuie


:*

Niky spunea...

e cute camera! semana un pic cu a lu ana rocks cred k layout.. dar a cute cum ai aranjat-o.. imi plac saltelele alea groase de la pat:)
s-o stapanesti sanatoasa!

Adela spunea...

ce ma bucur ca te-ai mutat finally! cred ca o sa iti fie mult mai bine aici. arata cool! stai singura in camera sa inteleg. asta e super!