Estampie- Ondas
si cam cum vad eu coperta cd-ului asta :D
sper sa va placa...
P.S. Adela si Claus, nush de ce nu ma lasa sa postez coment la ceea ce ati zis voi :( insa ideea era cam asa : "optimisteloooor....multumeeeesc :x "
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

0 comentarii:
Trimiteți un comentariu