ultima lucrare

Estampie- Ondas

si cam cum vad eu coperta cd-ului asta :D
sper sa va placa...


P.S. Adela si Claus, nush de ce nu ma lasa sa postez coment la ceea ce ati zis voi :( insa ideea era cam asa : "optimisteloooor....multumeeeesc :x "


0 comentarii: