neatza...
nu scriu mult k nu am timp,
ma kinui sa gasesc un nero bun sa`mi scot informatia de pe calc k sa pot sa`l formatez pentru k Vista SUX rau de tot, mi`a facut doar o partitie si cu totii stiti ce inseamna asta in caz de belele, Doamne fereste!
asa k stau si scot de pe calc pentru k deja s`au strans multe, mai ales de la scoala si trebuie puse si ele in ordine...maine dimineatza am semianr cu John, tre a vbesc despre proiect, cum stau si asa, dar dupa parerea mea stau bine, o sa postez fotografiile finale, cand os a termin deocamdata e inca in lucru, pentru cei care nu stiu, proiectul de numeste : 'Construind realitatea' si trebuie sa faci reclama la ceva ce te reprezinta, eu am ales sa fac la parfum, hihiih, nu orice parfum, ci Hot Couture de la Givenchy, logic k am ales Givenchy pentru k e designer si pentru k sunt la FOTOGRAFIE PENTRU MODA SI PUBLICITATE si pentru k imi place subtilitatea din titlu, nu a ales sa`i zica Haute Couture, precum curentul din moda, ci HOT, asa k ideile mele au luat o intorsura de 180 de grade...dar iese prea taree..:D
mi`am facut si discursul pentru prezentare asa k stau Bine :D
dar de fapt intrasem sa ma vaiet k mai sutn 2 zile pana fac 22 de ani...is o babaaaaaa...:D dar abia astept ziua mea ;x
va pupacesc si ne mai auzim.
P.S. am skimbat poza de la o amintire pe saptamana, asa k enjoy!
;)
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

0 comentarii:
Trimiteți un comentariu