ziua mea + film


hello hello,
fericire mare pe capul mariei :D azi reusi sa developeze primul film si ajunsei eu la scoala si nu aveam tank pentru k nu imi venisera si am duc eu la denis cu inima mica si ii zisei,e l era in pase f f buen imi dadu unul de la el :D apoi eu cu inima si mai mik ii zic " nu vreau sa t supar deloc, dar eu nu am mai procesat film, am vazut dar nu am facut" iar el imi zisa k tre sa ma descurk k nu o sa fie cu mien mereu si imi dadu o bucata de film folosit sa exersez, duap care toti colegii sarira cu foarfece, cleme de prins filmul ke u in afara de film nu aveam nimik la mine, dar aveam un paket f f mare de frik si statura cu mine sa exersez, apoi intrai in camera Obscura o luai pe Janine sa ma tina de taina cat desfac ci pun filmul in tanc k nu imi place sa stau alone si stateam cu ea de taina si ii zic is gata, ea f socata, cum e gata? poi termiani il psei si ea zice, poi nu trecura nici 5 minute, nu trecusera, avea dreptate, reusisem sa`l pun mai repede decat cei care au mai facut kestia asta si apoi il developai si veneau colegii mei la mien cu randu sa vada cum merge treaba, desi ei aveau printing si reusii sa ii apropii pe ei intre ei, k nu vbesc intre ei si culmea si de mine, k tuturor le pasa daca imi iese si cum ma descurc si asa si ziua asta fu super tare si ianinte sa pelc de acasa ma palngeam la cata, cum ma duc eu acolo k nu am decat film, Denis o sa ma kinuie si o sa`mi urle in cap si el zisa t duci acolo kit k te uiti la aia numai si nu faci nimik, dar imi iesi filmul developat bine si sunt super incantata, maine ma duc sa`l printez sa vad care cum ce poze au iesit kwl :d abia astept sa vad... ziua asta fu super reusita:D


si acuma sa vbesc despre ziua mea, poi de ziua mea o sa vian Kady, Corina, Claus, Kappa si Ian aici la noi si o sa facem o zi a la romani, k in afara de Ian toti suntem romani si imi e asa dor de fete, abia astept sa vina la mine si ele ziceau sa fac eu lista cu ce vreau de ziua mea si ele o sa bifeze ce imi iau si eu am zis k nu o sa fac asta pt k mi se apre atat de british, astia asa fa aici si nu suport kestia asta, plus k imi plac surprizele atunci knd nu stiu de ele si eu ma bucur oricum de orice primesc, SINCER, imi palc cadourile, cui nu? duhh... si nu am kestii anume ce mi el doresc...adik am lista mea cu scopuri ce imi doresc sa le ating, dar nu am o lista cu kestii ce vreau sa mi le iau :D
si de cateva zile se comploteaza pe la spatele meu, eu cik nu ma prind k suna claudia pe telefonul meu sa vbeasca cu cata k telul lui mereg numai pe speaker :)) despre cadoiul meu :) si e jale in casa k e un complot de care eu nu tre sa ma prind, dar partea frumoasa e k eu kair nu stiu cum o sa iasa de ziua mea si nici ce o sa primesc, deci din pct meu de vedere e suuuper tareee :D

cam asta de azi si zilele astea...imi e dor de voi de toti, fara exceptie, sunt momente inc are imi este f f dor de casa, nu numai dor :D
alalteieri am mai pus niste poze pe usa k sa va vad mai des, k eu stau mereu cu albumul in mana, dar am zis k pe usa va vad de minim 10 ori pe zi si imie drag :D
>:D<>

2 comentarii:

Moi spunea...

frate noua ne tb strategie cu planul A, B, C ca nu se mai poate.. oricum primi niste sugestii :D

AnAh spunea...

poi cam asa ceva ;))