gta proiectul



sutn gata cu proiectul maien seara am examen, aici intre 5 si 8, acasa evident intre 7 si 10...am emotii de se cutremura pamantul, dar mi se pare k sunt bine pregatita...
am facut si perzentarea powerpoint si tot, sunt ce sa mai gata de atac, eh sunt o duda, am emotii...:-S

azi am primit paketul de la ai mei :x saru`mana muuuuuuult, vai ce bien e sa mananci mancare de acasa, mancaram carne din aia ;x yummie si aici e groaznic de frig deja si ma gandeam k are gust de Craciun. azi dimineatza avusei pulover, bluzon si geaca si iesii sa iau paketul si ala de il adusa ma intreba daca imi e frig si eu ii zisei k inghetzai, la care el f f calm: aaa, da sa vezi la iarna!!! are you sh...ing me? mai frig de atat?mda...si azi am incotzopenit[ ma dor talpile, eu nu pot sa stau in picioare acuam] in darkrooms, adik de la ora 10 de dimineatza pana la 5 jumate asta seara, dar am termiant proiectul si mi`am scos si eu pt mine niste poze :D oricum, sper sa fie ok, aaaa si facui si proiectul pentru Advertising design, pentru studentii de la publicitate, nush cum sa va ziiiiiic azi am tras poze cu NIKON D300 :x ce altceva pot sa mai cer?:D iiii...asa fericita si multumita eram de mine :)

da anyway tineti`mi pumnii maine k e ziua a mareeee ;-S


P.S. poza asta e una din incercarile nereusite pe film, dar dupa cum se vede pe digi a iesit f bine, pentru...ce altceva? pentru proiect...
pana la urma am trasat ideea parfumului si a reclamei; nu trebuie sa`l vezi, pentru k il simti!!!

6 comentarii:

Moi spunea...

imi place poza..muuuulta bafta maine.. si daca ai emotii amri inseaman ca esti si pregatita..

AnAh spunea...

asa zicea si proful meu de mate, k nu mai aia de nus tiu nimik nu au emotii...de ce ar avea?

Adela spunea...

bafta cu proiectu! io's racita :( and it's freaking freezing here 2!! bleah!

AnAh spunea...

multzaaaam, terminai :D
dar nu imi da raspunsul pana sapt viitoare k sa nu influentam grupele celelalte, so yeah...but i`m sooo happy :x
love it :)


aici a inghetzat alalteieri:(

Anonim spunea...

Bravo,felicitari!Eu sunt sigura ca ai facut treaba buna si prezenatarea a fost super!Lasa k ne spui tu next week end.La noi ce sa-ti spun:"cam frigut,doar 20 grade azi":)
Se aude ca pana la jumate nov va fi tot asa frumos 10-17 grade.Asa ca teleporteaza putin si pe la noi,ia o gura de caldura si ianapoi la treaba!

AnAh spunea...

:D i wish :-<