
sutn gata cu proiectul maien seara am examen, aici intre 5 si 8, acasa evident intre 7 si 10...am emotii de se cutremura pamantul, dar mi se pare k sunt bine pregatita...
am facut si perzentarea powerpoint si tot, sunt ce sa mai gata de atac, eh sunt o duda, am emotii...:-S
azi am primit paketul de la ai mei :x saru`mana muuuuuuult, vai ce bien e sa mananci mancare de acasa, mancaram carne din aia ;x yummie si aici e groaznic de frig deja si ma gandeam k are gust de Craciun. azi dimineatza avusei pulover, bluzon si geaca si iesii sa iau paketul si ala de il adusa ma intreba daca imi e frig si eu ii zisei k inghetzai, la care el f f calm: aaa, da sa vezi la iarna!!! are you sh...ing me? mai frig de atat?mda...si azi am incotzopenit[ ma dor talpile, eu nu pot sa stau in picioare acuam] in darkrooms, adik de la ora 10 de dimineatza pana la 5 jumate asta seara, dar am termiant proiectul si mi`am scos si eu pt mine niste poze :D oricum, sper sa fie ok, aaaa si facui si proiectul pentru Advertising design, pentru studentii de la publicitate, nush cum sa va ziiiiiic azi am tras poze cu NIKON D300 :x ce altceva pot sa mai cer?:D iiii...asa fericita si multumita eram de mine :)
da anyway tineti`mi pumnii maine k e ziua a mareeee ;-S
P.S. poza asta e una din incercarile nereusite pe film, dar dupa cum se vede pe digi a iesit f bine, pentru...ce altceva? pentru proiect...
pana la urma am trasat ideea parfumului si a reclamei; nu trebuie sa`l vezi, pentru k il simti!!!
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

6 comentarii:
imi place poza..muuuulta bafta maine.. si daca ai emotii amri inseaman ca esti si pregatita..
asa zicea si proful meu de mate, k nu mai aia de nus tiu nimik nu au emotii...de ce ar avea?
bafta cu proiectu! io's racita :( and it's freaking freezing here 2!! bleah!
multzaaaam, terminai :D
dar nu imi da raspunsul pana sapt viitoare k sa nu influentam grupele celelalte, so yeah...but i`m sooo happy :x
love it :)
aici a inghetzat alalteieri:(
Bravo,felicitari!Eu sunt sigura ca ai facut treaba buna si prezenatarea a fost super!Lasa k ne spui tu next week end.La noi ce sa-ti spun:"cam frigut,doar 20 grade azi":)
Se aude ca pana la jumate nov va fi tot asa frumos 10-17 grade.Asa ca teleporteaza putin si pe la noi,ia o gura de caldura si ianapoi la treaba!
:D i wish :-<
Trimiteți un comentariu