happy halloween :x


happy halloween

pozele mele dragi :x


mi palce poza asat


ceasul meu :x


lucrand la proiect, alta fotografie

2 comentarii:

Adela spunea...

vreau si io pozele de la pizza!! noi nu le avem :) dc nu-s prea multe mi le poti trimite pe mail? sau poate o data pe yahoo sau asa...nu cred ca au fost multe. love your watch! :D

AnAh spunea...

i love it too
eu inca nu mi`am formatat calcul si am pozele pe cd-uri si tre sa vad care cum, cum dau de ele ti le trimit, nu nu au fost multe, vreo 5 si aia e dingura cu noi toti ;x