1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103P.S. cand va uitati la fotografiile astea[ de la foarte veki pana la ultima luna] ganditi`va k voi le vedeti selectate, dar eu am stat as le caut :D

5 comentarii:
M-AM OPRIT LA33,39,44,66-pentru ca sunt de efect si pot fi realizate cu putine mijloace astept sa mai vorbim azi daca o sa. Dan
sar`na muuuuuuuuuuuult
xx
aia cu scaunu e 67, la aia te refereai nu?
u r sick! sa uploadezi atatea poze...:P
da nu prea sunt sanatoasa :D
dar am nevoie de o fotografie pentru noul proiect, k sa ii continui povestea sau cam asa ceva... si am icnercat aseara sa i le dau lu dad si ne tot pica netul si m`am ofticat si am zis k le pun p blog sa le vada si sa ma sfatuiesc cu el :D si am zis k paote va mai clatiti si voi okiul cu ce fac eu pe la school :D
love you si miss you si sper k ti`au placut totusi :D
data viitoare o sa fie lectia de advertising ;) am ceva poze meseriase si acolo ;)
Trimiteți un comentariu