o parte din colegii mei :)


yogy

Glenn - da exact k sosul


Luke - colegul meu de la seminar de la Conway, doamne cata teorie stie baiatul asta


Emily L -


Charlotte- e din NewCastle si are un accent foarte ciudat


Hannah - de multe ori nu stiu pe cien striga John, pe mien sau pe ea :D


Jon

Emily Lovaine - una din vedete (:


jay -e din Malta


Hari : juma indian jumate galez


Lee -habar nu am de unde e, dar stie suuuper bine fotografie


Jess - nu stiu mare lucru despre ea,dar prezentarea despre Tim Walker a fost meseriasa (:


Rachel - colega mea de seminar la Conway


o parte din colegii mei, acuma vedeti si voi cu cine ma intalnesc eu zilnic, pe masura ce mai am poze mai postez :D...

P.S. claudia stiu k tu astepti sa iti zic ce vreau de ziua mea si nu poze cu colegii, dar din pacate tre sa mai astepti :D, de fapt iti dai seama k nu o sa`ti zic, nu/? >:D< abia astept sa veniti aici :x

8 comentarii:

Daniel spunea...

Vad ca ai uitat de prietenii tai vechi. Eu si cu Adela dece nu suntem intre poze? Mai mare rushinea. Rushinea in high rez, cu 20 megapixeli!

Moi spunea...

ana scrie macar asa cam de ce ai mai avea tu nevoie.. of!!:(( am laut deja ceva.. gata stiu.. il sun pe catalitza!!

AnAh spunea...

danieeeeeel...astia is colegii mei de la scoala :(( nu prietenii mei, nici pe departe nu au cum sa fie in locul vostru, sunteti prietenii mei nr 1 si toata lumea stie asta :D
ieri mi`am lipit nishte poze pe usa si sunteti acolo :x

love you both si miss you>:D<

AnAh spunea...

claus...nu si enlezoaica, nu os a fac lista cu ce vreau eu de ziua mea :D

Adela spunea...

stai calma, daniel glumea :))
miss u 2!

claus spunea...

poftim?!?!
nu pricep ce-i cu claus.
acum nu asteptam lista... dar asa... cutit aveti, oala aveti, farfurii... ce va mai trebuie!?!
stai linistita... numai irma zicea ca ar vrea o tigaie in loc de parfum. :)))))))))))))

Moi spunea...

lasa ca ne organizaram noi cat de cat.. plus mai aflai ceva.. si o facui si de berbeaca cu catalin la telefon pe speaker.. dar tu nu ai auzit nimik!!! da???

AnAh spunea...

i`am zis lu Kady, Claus:D
si eu nu am auzit nik pe speaker :D :))


si danie add, miss you guys and love you :x

hai k tre sa ma apuc sa scriu o intrare despre cum se pregateste pe al spate ziua mea :D