
Rachel - colega mea de seminar la Conway
o parte din colegii mei, acuma vedeti si voi cu cine ma intalnesc eu zilnic, pe masura ce mai am poze mai postez :D...
P.S. claudia stiu k tu astepti sa iti zic ce vreau de ziua mea si nu poze cu colegii, dar din pacate tre sa mai astepti :D, de fapt iti dai seama k nu o sa`ti zic, nu/? >:D< abia astept sa veniti aici :x
P.S. claudia stiu k tu astepti sa iti zic ce vreau de ziua mea si nu poze cu colegii, dar din pacate tre sa mai astepti :D, de fapt iti dai seama k nu o sa`ti zic, nu/? >:D< abia astept sa veniti aici :x














8 comentarii:
Vad ca ai uitat de prietenii tai vechi. Eu si cu Adela dece nu suntem intre poze? Mai mare rushinea. Rushinea in high rez, cu 20 megapixeli!
ana scrie macar asa cam de ce ai mai avea tu nevoie.. of!!:(( am laut deja ceva.. gata stiu.. il sun pe catalitza!!
danieeeeeel...astia is colegii mei de la scoala :(( nu prietenii mei, nici pe departe nu au cum sa fie in locul vostru, sunteti prietenii mei nr 1 si toata lumea stie asta :D
ieri mi`am lipit nishte poze pe usa si sunteti acolo :x
love you both si miss you>:D<
claus...nu si enlezoaica, nu os a fac lista cu ce vreau eu de ziua mea :D
stai calma, daniel glumea :))
miss u 2!
poftim?!?!
nu pricep ce-i cu claus.
acum nu asteptam lista... dar asa... cutit aveti, oala aveti, farfurii... ce va mai trebuie!?!
stai linistita... numai irma zicea ca ar vrea o tigaie in loc de parfum. :)))))))))))))
lasa ca ne organizaram noi cat de cat.. plus mai aflai ceva.. si o facui si de berbeaca cu catalin la telefon pe speaker.. dar tu nu ai auzit nimik!!! da???
i`am zis lu Kady, Claus:D
si eu nu am auzit nik pe speaker :D :))
si danie add, miss you guys and love you :x
hai k tre sa ma apuc sa scriu o intrare despre cum se pregateste pe al spate ziua mea :D
Trimiteți un comentariu