Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani
22:22
|
Etichete:
poze cu noi
|
This entry was posted on 22:22
and is filed under
poze cu noi
.
You can follow any responses to this entry through
the RSS 2.0 feed.
You can leave a response,
or trackback from your own site.
4 comentarii:
hi hi hi cata se uita sub fusta ta:)) fatoooooo iti pusesi trentele in cap si te catzarasi pe pomi..park esti un copil mik!!! si apoi sari k capritza pe campii:) esti nebuna rau!;)
acu pe bune..lasand gluma la o parte..imi place fusta ta verde...h&m? sau de unde ?
have a rock&roll Monday ;)
Niky Herth
poi de aia si scria amintiri din copilarie si da abia acasa am vazut unde se uita cata...:|
mah, nue de la H&M desi kiar seamana stilul si tot, nush ce scrie pe ea :))
have a nice week;)
:D:D ce tari sunt pozele!!! si esti marfeta imbrcata:))pfff:* miss u a lot:D
miss you 2 girl :X
Trimiteți un comentariu