poze de azi...fusta :O wow


peace


amintiri din copilarie :D


:-bd


asa ma dau pe bara :D

asa imi sare basca :))

asa imi sare fusta :))

aici kiar par inalta

nu inteleg :-??

4 comentarii:

Niky spunea...

hi hi hi cata se uita sub fusta ta:)) fatoooooo iti pusesi trentele in cap si te catzarasi pe pomi..park esti un copil mik!!! si apoi sari k capritza pe campii:) esti nebuna rau!;)

acu pe bune..lasand gluma la o parte..imi place fusta ta verde...h&m? sau de unde ?

have a rock&roll Monday ;)

Niky Herth

AnAh spunea...

poi de aia si scria amintiri din copilarie si da abia acasa am vazut unde se uita cata...:|

mah, nue de la H&M desi kiar seamana stilul si tot, nush ce scrie pe ea :))

have a nice week;)

Anonim spunea...

:D:D ce tari sunt pozele!!! si esti marfeta imbrcata:))pfff:* miss u a lot:D

AnAh spunea...

miss you 2 girl :X