poze de ieri










3 comentarii:

Niky spunea...

nu sunt un cetatean patriot al romaniei dar knd esti plecat de acasa u're getting a lil' homesickness time to time.. in poza 3 parca e un steag romanesc....HAI ROMANIA!!

have a great weekend!

Niky Herth

AnAh spunea...

erau belgieni daca nu ma isel, ala e negru nu albastru, dar da ai dreptate...si pe mine ma apuca din astea :)
10x de comment girl :)
si da HAI RO ;)

Niky spunea...

mie mi se paru dark blue...da acu dak ma uit mai bine da ai dreptate e negru.. my bad.. sau poate nu..poate k intentionat creierul meu a vazut dark blue k sa ma induca in eroare si sa construiasca o conspiratie impotriva mea k sa get homesickness these days.. hmm.. good thinking .. ..good thinking my brain.. nice try..

but u're busted:P

have a good one;)