Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani
12:59
|
Etichete:
John,
poze cu mine
|
This entry was posted on 12:59
and is filed under
John
,
poze cu mine
.
You can follow any responses to this entry through
the RSS 2.0 feed.
You can leave a response,
or trackback from your own site.
3 comentarii:
nu sunt un cetatean patriot al romaniei dar knd esti plecat de acasa u're getting a lil' homesickness time to time.. in poza 3 parca e un steag romanesc....HAI ROMANIA!!
have a great weekend!
Niky Herth
erau belgieni daca nu ma isel, ala e negru nu albastru, dar da ai dreptate...si pe mine ma apuca din astea :)
10x de comment girl :)
si da HAI RO ;)
mie mi se paru dark blue...da acu dak ma uit mai bine da ai dreptate e negru.. my bad.. sau poate nu..poate k intentionat creierul meu a vazut dark blue k sa ma induca in eroare si sa construiasca o conspiratie impotriva mea k sa get homesickness these days.. hmm.. good thinking .. ..good thinking my brain.. nice try..
but u're busted:P
have a good one;)
Trimiteți un comentariu