azi fusei la scoala si dupa ce termian cursul, John zice k are o veste proasta sau buna pentru unii, modulul urmator nu o sa fie predat de el ci de mai multi profi...pe mine ma lovi plansul...ramasei muta, pt k l`am auzit vbind ieri cu directorul si era asa enervat de ala si nu stiam de ce:(
dar zisa k ne vedem dupa Craciun...ma vazu k eram f f nashpa, restul aprk ii durea in fund...si ma lua de o parte sa ma intrebe ce am, la care eu eram :O cum adik ce am? ce veste e aia? si imi zisa: eh lasa k nu iti pasa si eu :O eram socata si imi venea sa plang si il intrebai CE? si imi zisa k glumea, dar k sa stau linistita k mai sunt si alti profi kwl si eu ma uitai cu fatza caracteristica la el si mah se intrista, era super trist si ma lau in brate si imi multumi, la care toti din sala erau :O CE SE INTAMPLA ACOLO? si eu: ceva ce ar fi trebuit sa faceti toti:|
si acuam imi vine sa palng, nu`mi vine sa cred...bien k e vba doar de o luna si nu de toata faculta...
in fine, nu mai vreau sa vbesc despre asat, ma palnsei destul azi...pozele atasate is de azi de la photo adik din pauzele necesare modelului sa`si revina, Kapshu stie despre ce vbesc... ne facuram si noi poze si le atasai...asa k bucurati`va de ele si rugati`va pentru examenul meu de maine ;x
P.S. azi ne facuram toti verzi in cap, acuma ma duc sa ma spal k mi se facu parul nashpa, il face mama blond la loc intr`o clipita :x
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

2 comentarii:
pff...si eu k deobicei intru prea tarziu pe blogul tau...dar..superbe pozele:D si toata treaba de o faci acolo!!! si pff..ce sweet sunt colegii tai ca te'au laut in brate sa nu simti dorul de casa, sau mai bine zis...sa il mai atenueze:( uff...gurl....esti tare!!puternica!! Domnul cu tine!sa fii acolo exemplu@!:*
amin
>:D<
Trimiteți un comentariu