:|


nu`l cunoastem, dar vroia sa faca poza cu noi, puteam sa`l refuzam :D?


fotomodeala din mine :))


care a vazut Karate Kid?


peace ;)





azi a fost cea mai trista zi la skul, kiar daca am luat nota mare la examen, am fst f f intoarsa pe dos...John a plecat:( a venit, m`a pupat m`a luat in brate, a zis k nimeni nu i`a dat asa o imbratisare, era f f trist...nu vreau nici un pic sa plece, dar el a pelcat deja :( mi`a zis k pot sa ma duc din 2 in 2 saptamani la el la Londra daca vreau, dar nu e vba despre asta, adik...vreau sa fie aici, toti vrem asta!!!
imi zicea: hai cu mine si eu :D pot? da fu kair nashpa...doamne cat urasc despartirile...azi pentru prima data arata k un prof, "la catedra" si ii ziseram si era asa fericit, apoi...uhm da nu vreau sa arat k profu, noi oricum nu il vedem asa, ci k pe un prieten, cel putin fata de mine kiar a fost...mi`a ridicat moralul din multe puncte de vedere si kair mi`a dat incredere in mine, iar azi desi tremuram toata si nici nu aveam putere sa zambesc, imi venea sa plang mai degraba kiar am avut pt priam data impresia k is buna si k pot sa fac faculta asta si sa kick ass, asta e visul meu :x si o sa mi`l indeplinesc ;)
fusei cu aparatul la scoala si se apuca isi facu poze singur :)) ziceau astia sa le pun pe facebook, veni tinta sa le stearga, ii zisei k nu o sa le pun, se linisti f brusc...cata incredere:)) nu, nu o sa le pun pe facebook, logic :)
dadui penultima examenul, Cata ultimul numai k sa tragem de timp si sa stam mai muuult...oricum apoi mai staturam de vba cu el, nu ii venea sa plece, era f trist...ma intreba: kair asa de bun sunt si eu DAAAA si cata ii zcea: da tu stii k esti bun si John : yeah :))
kair vreau sa se intoarca dupa Craciun, adik kiar ma rog pt asta, i`am zis aseara k atunci knd m`am hotarat sa vin in UK ma asteptam la ce e cel mai bun...mi`a zis k nu stiam despre el cand am venit aici, are dreptate, dar acuma pot sa fac o comparatie...stiu k poate o sa mai fie profi buni, dar toti o sa treaca prin filtru...cam greu sa`l "bata" si oricare ar veni se pune cu noi toti 46 :)) asa k vai de el :p

mi se termian bateria la aparat...asa k tre sa mai asteptati un pic dupa niste poze de azi... deocamdata o sa postez pozele de acum cateva zile...

azi am primit paket cu papa bun de acasa si eram toti 3 fericiti :x am mancat asa de bine, nu`mi venea sa cred kum miroase la noi in bucatarie...genial:x sunt VODAFONISTA convinsa...multzam frate`meu pentru tot...
imi e suuuper dor de voi...imi e dor de casa, deja i`am creierit pe astia la skul...adik astia nu iau pe nimeni in brate si asa k cica le invadezi spatiul, cercul ala imaginar, in fine, azi veneau pe rand si ma luau in brate si eu :O ce se intampla? si ei: poi iit e dor de casa, macar sa t luam noi in brate daca nu are cine :D si fura asa sweet :x sincer, deci ma impresionara...f nice :)
nah, nush ce sa mai zic, nu vreau sa ma deprim inainte sa ma bag la somn, credeti sau nu, in ultimele zile am dormit cateva ore pe naopte, ma trezeam dimineazta f devreme k sa fotografiez, apoi aseara am stat pana cand au inkis darkroom-ul si ne`au dat afara:)) si sunt f f obo...asa k ne mai auzim ...

miss you all

4 comentarii:

Anonim spunea...

Doamne ce frumos scrii tu pe blog Ana Maria! Dar te rog nu mai scrie asa de frumos ca se pare ca transmiti tuturor starea ta de melancolie si ma facusi sa plang...:( Mi-e asa de dor de tine...abia astept sa ne vedem.
Si acum sa te cert.Nu ti-am spus eu ca o sa iei nota mare? De ce nu ma crezi? Nu esti tu cea mai talentata fata din Romnaia care acum studiaza in uk? Hai incerca sa ma contrazici si sa vezi k nu poti.Te pupik!

AnAh spunea...

multzumesc muuult de tot >:D<
pup inapoi si eu abia astept sa ne vedem :)

da nu is cea mai talentata fata din Romania[k suntem mai multe p`acilea ;) talentate :x]

kady spunea...

da ffff frumoase podurile acolo la voi :P.. cine e cu voi in poza.. pasarila lati lungila? lasa mai ca John se intoarce.. capul sus.. astept pozele pe facebook :P jj

AnAh spunea...

kair sper din tot sufletul sa se intoarca :( abia astept sa t vad, hai si tu weekendul viitor incoa...nu e kair asa rau si greu pe cum parea acu cateva saptamani...mai exact: nu prea imi pasa :D si atunci pot zice k most of the times e pretty kwl ;) so, abia te astept ;)

>:D<