paket




azi au primit ai mei paketul de la mine, sau mai bien zis s`au dus dupa el pentru k nemernicii aia de la posta nu au dat aviz si l`au oprit acolo si daca nu se duceau sa intrebe de el il opreau si umblau in el...

eu sunt f f fericita k ajuns acolo k am luat cate o kesti epentru fiecare si eu kair cred k li se potrivesc, gresala mea e k nu le`am facut poze:(
tata,poate le faci tu :D

prea multe nu am sa va zic, tineti`mi pumnii pentru proiect, maien vreau sa fac niste incercari, sper sa iasa bine :)
va pupacesc p toti

6 comentarii:

Adela spunea...

am si io experiente cu Posta Romana. no comment cu asta. da fata mai zi-ne si tu ceva asa de tine, da-l incolo de proiect! :P
miss u!

dan neamu spunea...

Si ce surprize!!! astazi am aranjat pensulele si astept sa se incheie ziua de 27 dupa care ma ocup de atelier. Iti tin pumnii pentru proiect astept sa-l vad. te rog sa te uiti cu atentie la documentul cu finantare pentru anul viitor. CRACIUN FERICIT ! SANATATE SI REALIZARI!

Moi spunea...

mandro ce tari sunteti toti cu caciliile alea.. parca sunteti alieni.. auzi daca nu veniti cu ele pe cap la mine nu va prmiesc si tu musai in pantofii rosii :)) parca te vad.. vezi ca astept neaparat update cu ce mai faci.. multa bafta la proiect.. si imi place ca va gasiti in cadrul festiv in poza :D

Anonim spunea...

Super caciulitele si pregatiti-va ca aterizeza matusica si sa fiti ffffffffff cuminti ca altfel nu papati sarmale si salata boeuf,zacusca etc....oricum pana pe 24 vor sta sub cheie :))

Anonim spunea...

Sau poate ma indur si va dau putina zacuschita :)

AnAh spunea...

eu rezist sa nu pap pana pe 24, k eu de obicei in ultima saptamana mereu tineam post, acuma nu mai tin, dar oricum mie imi palce sa mananc atunci, de Craciun, nue ue sunt problema :D

ade o sa`mi fac timp sa scriu si despre mine, dar sincera sa fiu nush ce sa scriu, nush ce fac, nush cum sunt, in momentul asta sunt intr`o stare nashpa, dar ma gandesc k mai am un pic si ajung la claudia si imi revin, sper :)

tata, ma bucur din suflet k v`aau placut cadourile, sunt fericita k sunteti fericiti :)

kady, stiu k tu saraca tot ai astptat sa`ti scriu, k si ade de fapt si imi apre rau k nu am apucat, kiar imi pare rau, tu fata de adela ai un atu k vin la tine si recuperam la greu...abia astept sa vin la tine...:-<

:hug: