dorothy




pantofii mei fermecati de Craciun :D


10 comentarii:

dan neamu spunea...

Printeso sunt foarte frumosi si spersa te simti bine in ei. Ai la ce sa-i incalti? Atunci sa dansezi frumos.Ne vedem joi.

Adela spunea...

fata ce va apuca pe toate cu incaltari rosii?! :)) va e dor de scufitza rosie sau ce?...:P
sa-i porti sanatoasa totusi, sunt dragutzi.
o sa mai postez si io ceva soon, ca m-am cam lenevit cu blogareala :P

miss u! :x

Moi spunea...

Ana mai dar tu la ce paranghelie crezi ca vii aici.. TENISHI sa srie pe tine.. cu shosete roshii ca e frig :P.. doar o luam la picior sa vedem Londra.. cu rucsacul in spinare si sandwichuri home made si sticle de cola cu apa de la chiuveta.. hai ca glumeam.. cu apa vii tu ca cica e mai buna la voi :P.. iti dai seama ca la mine va fi cheful cel mai tare hai cu noi sa te distrezi.. banii si fetele ne mananca zilele ouuuu ouuuuuuu oooooooooo banii.. si sa inteleg ca ai planuri mari.. Let's dance.. put on the red shoes.. ia spune tu acum tot ce mai ai afara de pantofii roshii?? sau tu vii croita sa te invat salsa.. recunoaste!!
Adela si tu sa te pomeni ca ai vreo 3-4 perechi de pantofi rosii ascunsi pe undeva prin casa :P

Niky spunea...

fato sunt super meseriasi... si io am unii exact la fel da pe gri.. da de cand te bagasi tu la peep toes?.. vezi ce face tara straina din om.. si io m-am reglemantat conform normelor europene:D


io tot astept cizmele de care v-am povestit de craciun.. da cum pana sa le cumpere mosu nu mai aveau marimea mea pe gri..k sa isi spele pacatele mosu mi-a luat deja doua perechi..unele pe rosu si unele pe mustar.. da vi le pozez dupa craciun knd mi-oi baga netu de fapt:D

hai noroc si craciun bnecuvanata si un an nou plin de har!!!


>:D< niky herth:)

AnAh spunea...

poi sa va zic,mk i`am zis si lu tata k pantofii astia sunt muuult prea eleganti pentru mine, dar mi`au palcut f f mult si cum mereu de Craciun imi iau ceva, am zis sa`mi iau si eu ceva special...si am si kestii mai elegante la mien, iar eu am plecat din Ro numai cu adidasi si bocanci si kair era nevoie :D

si rosii, poi am probat negri dar nu aveau marimea mea, din pacate si cum i`am luat pentru Craciun am zis sa fie in ton :D

Kady, stay tu linistita k vin cu basketii, doar nu am vezi stand in pantofi, lol;p oricum stiu eu k asa ai zis si de ziua ta si te`ai imbracat la 4 ace, nu k eu nu m`as fi simtit ok cum eram imbracata, mereu ma simt bien cum is imbracata :x

niky, nu m`am skimbat datorita tarii straine, lol, nu inca :D, bafta si tie cu cismulitele, sa ti le aduca mosu, dar de ce gri? e prea trista culoarea :(


tataaaaaa, saru`mana mult de tot pentru pantofi, da am la ce sa`i port si sper sa dansez frumos...k acuma cik am trecut de la dansul tektonic la salsa =)) asa zice Claudia, da sa vedem...si ete cum raspunsei eu la comenturile voastre, mai bine mai faceam inca o postare :D

Anonim spunea...

Bravo Ana k ai pantofi rosii( sa ii porti sanatoasa si iubita!!) si eu dupa cate stiu ce Craciun trebuie neaparat sa porti ceva rosu,eventual bikini in lipsa de altceva...
Sa avem un Craciun binecuvnatat si noi si toata lumea si sa ne auzim cu bine

AnAh spunea...

asa asa :D si eu stiam acelsi lucru
xx


si eu va doresc tuturor un Craciun binecuvantat!!!

Moi spunea...

ana dar sa ii iei cu tine ca de craciun ne intzolim si noi ca draga de lume.. macar sa dam bine in poze..

AnAh spunea...

got it ;) ciorapii sa fie fuxia???:D

abia astept sa ne vedem, fata iti vine sa crezi k vin ai tai? mie nu`mi vien sa cred k aproape tot c am visat a devenit realitate:D


P.S. nu te`am vazut de 2 luni :(

Moi spunea...

lasa ca scoatema cum parleala dupa astea 2 luni..