poze din ultima vreme














-portocalie- trebuia sa fie rosu :D dar deh















m`a impresionat mult reclama asta...e trista :(














pe drum cu cada care kipurile cata o va face acvariu, deocamdata e canapea in baie :D














cata face acvariul si fetele il cara =))














pe cuvant k nu stau ca pe WC =))



















eu am uitam in cada si lumea radea de noi :D dar a fost distractiv



frate`meu imi dadu pastial de ras si azi:D
bancurile cu Chuck Noris :)

Ştii de ce doarme Chuck Norris cu lumina aprinsă? Întunericului îi e frică de el.

Chuck Norris nu face flotări - el împinge pământul.

Mulţi oameni au chiloti cu Superman. Superman are chiloti cu Chuck Norris.

Chuck Norris a lovit o singură dată pe lângă - de atunci cerul s-a facut albastru.

Chuck Norris nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.

Cand Chuck Norris taie ceapa, nu plange el, ci ceapa.

Chuck Norris a numărat până la infinit. De două ori.


Chuck Norris poate să dea foc furnicilor cu lupa. NOAPTEA!!

Chuck Norris nu ţine cu nici o echipă. Echipele ţin cu Chuck Norris.

Michael Jackson nu a facut niciun tratament de albire a tenului, doar l-a vazut pe Chuck Norris intr-un film.

Chuck Norris a mers in Insulele Virgine.. cand a plecat, ele s-au numit doar Insulele.

"Hai faiv" are cont pe Chuck Norris.

Adresa de email la yahoo a lui chuck : yahoo@chucknorris.com


Chuck Norris te poate strangula cu un telefon fara fir.

Chuck Norris nu se murdareste niciodata. Murdariei ii este frica de Chuck Norris.

Chuck Norris a lovit odată un cal în barbă - descendenţii acelui cal se numesc acum girafe.

Chuck Norris a înghiţit odată un borcan de somnifere. L-au făcut să clipească.

Când vrea Chuck Norris să doneze sânge, el nu cere seringa, el cere un shotgun şi câteva găleti.

Boogieman înainte să doarmă, se uită în dulap după Chuck Norris.

Zâmbetul lui Chuck Norris a readus odată un caţeluş la viaţă.

Chuck Norris s-a nascut intr-o cabana construita de el.

Chuck Norris a inecat odata un peste.

Chuck Norris si-a pierdut virginitatea inaintea tatalui sau.

Extraterestri exista! Doar ca asteapta sa moara Chuck Norris ca sa cucereasca pamantul…

Chuck Norris poate sa aplaude cu o singura mana.

Intr-o incapere obisnuita sunt aproximativ 1,242 obiecte cu care Chuck Norris poate sa te omoare, inclusiv incaperea.

Moise poate merge pe apa, Chuck Norris poate sa înoate prin tarm.

Isus a transformat apa in vin, dar Chuck Norris a transformat apoi vinul in bere.

Casa lui Chuck Norris nu are uşi sau ferestre, are numai ziduri prin care acesta trece.

Un jurnalist a fost ucis azi de Chuck Norris. Nimeni nu îi ia nimic lui Chuck Norris, nici măcar un interviu.

Chuck Norris nu va face niciodată infarct. Inima nu e atât de tampită ca să-l atace.

Chuck Norris joacă ruleta ruseasca cu pistolul plin. Şi câştigă mereu.

În loc de picături de ochi, Chuck Norris foloseşte sos picant.

Chuck Norris isi condimenteaza friptura cu spray paralizant cu piper.

Chuck Norris doarme cu perna sub pistol.

Chuck Norris strănută cu ochii deschişi.

Chuck Norris nu ascultă muzică, muzica îl ascultă pe Chuck Norris.

De ce purtau pilotii kamikaze casca? Le era frica de Chuck Norris!

Chuck Norris nu are frunte, ăla e doar al treilea pumn.

Ştii de ce plâng copiii la naştere? Pentru că ştiu că vor trăi într-o lume cu Chuck Norris.

Când Chuck Norris îţi arată degetul, nu o face ca să te înjure... doar îţi arată câte secunde mai ai de trait!

O piatră poate crăpa în două... Chuck Norris a fost singurul care a crăpat două pietre într-una una.

Chuck Norris s-a bătut cu Superman. Nu se ştie cine a câştigat, dar perdantul a trebuit să poarte chiloţii pe deasupra pantalonilor.

Chuck Norris nu mananca miere. El mananca direct albine.

Chuck Norris nu simte durerea. Durerea il simte pe Chuck Norris.

Mai eşti... sau ai dat ochii cu Chuck Norris?

Mori de râs? Atunci e Chuck Norris.


8 comentarii:

Adela spunea...

1. deci alea cu Chuck Norris sunt prea tari! =)) cu exceptia faptului ca Moise nu a mers pe apa, ci Isus, cel mult Petru (pt scurt timp), si ca la noi in oras exista un loc cu sosuri de carnati mult mai iuti ca pepper spray (paralizant)! :D hehe.
2. ce durerea mea faceti frate cu cada aia?! acvariu?! nici macar nu e transparenta...nu o sa se vada nimic. si saracii pesti nu au suficienta lumina oricate becuri le-ar pune...PLUS de ce o carati voi cand ar trebui sa o care cata?!
smth's definately wrong with those pictures! :P know what i'm sayin'?
whazaa!

AnAh spunea...

neatza girl...stiu k acolo e gresit, dar nu puteam sa skimb eu bancul :D

cat despre cada, poi o caram noi k sa faca el poze, dar de fapt am carat`o toti trei si cada nu o sa stea normal k acvariu o sa stea inclinata in fatza si pe acolo pe unde intri o sa fie geam si cum geamul aal o sa fie lateral Cata spera k o sa fie si lumina :D mah nush cum o sa`l faa si cand, dar nu cred k in curand...asa k e piesa de decor in baia noastra, care era foarte mare, acuma nu mai e asa mare cu doua cazi in ea :))

in rest, o sa`ti scriu eu zilele astea k sa vezi Inbox1, nu am apucat, imi cer scuze...
love you lots

xx

Moi spunea...

parca tu mi-ai spus de cada.. dar sa vad si poze. auzi iti sta bine roscata, portocalie sau ce o fi.. dar astept sa vad poza cu parul uscat.. asa va lui bielte sa veniti la noi.. sa verifici mailul.. cat despre chuck noris.. eu una m-am prapadit de ras.. si mi le-a trimis cata si aseara.. dar tot rad.. si subscriu la ultima parte scrisa de adela.. pt ca prietenii stiu de ce..

AnAh spunea...

ma bucur k iti palce and P.S> m`am facut singura :D dupa cum stii povestea, anyway ai dreptate prietenii stiu de ce ;) iar chuck norris kicks asses


abia astept sa vin la tine, si in saptamana aia o sa`l vad pe John asa k is de 2 ori mai happy
xx

Moi spunea...

vb cu corina despre pozele cu voi 3 si cada.. se pare ca tu esti portocalie pt ca esti mai coapta.. iar ela e inca cruda ca a ramas verde.. :P

AnAh spunea...

LOL :)))

poi cam asa e :D, dar anyway tre sa`ti pove, k avusei o discutie interesanta, crescu in okii mei...azi isi ceru iertare pentru tot, e un pas mare, pentru oricine si nu e usor de facut ;)

Moi spunea...

astept detalii.. fie si pe privat.. sa nu intelegia cum privata (wc-loo-toilete-buda-lavatrine etc) ci pe mail pesonal lu mie :P

Niky spunea...

si mie imi place super mult cum iti sta roscata/portocalie.. te prinde cel mai bine din toate culorile ce le-ai avut pana acum..plsu esti in tot cu sarbatorile:D ceea ce ede doua ori cool.. si eu am vrust sa ma fac un gen de portocalie/rosu aprins.. da trebuia sa ma decolorez k sa ajung la nuanta ai asi nu am avut chef si nici nervi acum cand sunt cu casa in cap..(va pove in urmatoru post de ce sunt cu casa in cap, si alte patzanii rupte parca din bancuri cu prosti..kre evident ni se intampla noua..protagonistii de fatza:P)

anyway iar cu cada ne-ati batut ..credeam k numai eu cu hun' suntem dusi de am venit cu salteaua de 140x200m in tramvai si in cap pana acasa...da se pare k voi ne-ati batut de departe... am mai vazut pe unii aici cu canapeaua de sufragerie in tramvai..dar voi cu cada rulled us all de departe asa k plecaciuni ..plecaciuni!!! ;)

Hai noroc si la multi ani !!!


Niky Herth:)