
una dintre cele mai cool reclame, nush cand Rooney a fost accidentat si nu stiau daca o sa joace pentru nationala, au facut poza asta si pana in ultimul moment nu stiau daca o sa joace, au aflat si poaz asat a aparut in ziare si un poster de 90$ in centrul Londrei, doar pentru o zi, s`a castigat enorm cu fotografia asta, nu a mai fost pusa e atunci.
din punctul meu de vedere reclama asat e geniala, in afara de tata care stie la ce e, toti primiti o bila alba...:D
prima data cand am vazut poza asat m`a furat peisajul pana sa vad al "3-lea" hipopotam :D
seria asat imi palce f mult, poate si pentru k e mai mult genul meu, dar si culorile si lumian sunt f bien alese


sunt unele fotografii la care ce as putea sa mai comentez?


LOL Keegen- cu el trebuia sa facem studio lighting



cand am venit in UK, reclama asta era peste tot, mi se pare f f meseriasa, k sa aflu k e facuta de unul din fotografii lui John. e reclama la carpete ;)
daca vreti sa vedeti portofoliile intrati pe linkul de langa unde scrie JOHN.acolo puteti vedea toate portofoliile. cu fotografii astia trebuia sa face workshop-urile in anul 2, acuma k John nu mai e, Dumnezeu stie ce se alege, oricum deocamdata la workshop-uri avem un suuuper tip, David Barnes, dar se apre k si el pleaca...suntem contagiosi.uf, oricum lui ii e f drag sa lucreze cu noi, nu stiu inca motivele lui, dar nu cred k sunt mult diferite de ale lui John. Ceva putred se intampla, pentru k cineva, ma refer la vreun coleg/colega care afla informatii...acuma s`a auzit k au ales un agent din londra sa`l inlocuiasca p John, dar nu vor sa zica cine e si nici nu vor sa zica sursa din care au aflat, cik se aude prin scoala, se aude o duda...cum de numai unii stiu..in fine, sunt curioasa sa vad cine e :-?? dunno yet
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

8 comentarii:
prea da urat zero la comments as aca scriu eus a fie unul.. pozele le-am vazut la el pe site.. aia cu lama orbt si cu fetele cu fatza ou mi s-au parut geniale.. bine ca sunt muuulte ffff bine concepute.. dar altele cantaresc mai greu..
asa e, sunt de acord cu tine, tocmai vbeam cu ai mei si le ziceam k si mie tot alea imi plac, dar in special aia cu tribul :)
tata doar ce intrase pe pagina mea si zicea k e urat k nu am niciun comm, acuma ma bucur k ai scris :)
xx
la ce se face reclama in aia cu tribul?
poi incearca si iti zic eu apoi, incearca sa ghicesti :D
la ce scut.. ia spune ca nu am rabdare..
uita`te ce forma are tribul?
e reclama la o MASINA de teren ;)
ma tot uitai la poza aia dar nu vad forma de masina..dar o fi si cum zici tu.. scuurile se vor a fi roti dar tot nu pot sa vad abstract nici dupa ce mi-ai spus.. hmm..
rotile sunt intr`adevar scuturile, si primul scut e roata de rezerva si forma in care sunt ei asezati e o masina dintro parte :D
mie mi se pare bestiala
Trimiteți un comentariu