profi ce ar fi trebuit sa`i avem












una dintre cele mai cool reclame, nush cand Rooney a fost accidentat si nu stiau daca o sa joace pentru nationala, au facut poza asta si pana in ultimul moment nu stiau daca o sa joace, au aflat si poaz asat a aparut in ziare si un poster de 90$ in centrul Londrei, doar pentru o zi, s`a castigat enorm cu fotografia asta, nu a mai fost pusa e atunci.









din punctul meu de vedere reclama asat e geniala, in afara de tata care stie la ce e, toti primiti o bila alba...:D









prima data cand am vazut poza asat m`a furat peisajul pana sa vad al "3-lea" hipopotam :D





















seria asat imi palce f mult, poate si pentru k e mai mult genul meu, dar si culorile si lumian sunt f bien alese





























































sunt unele fotografii la care ce as putea sa mai comentez?






























































LOL Keegen- cu el trebuia sa facem studio lighting






































































cand am venit in UK, reclama asta era peste tot, mi se pare f f meseriasa, k sa aflu k e facuta de unul din fotografii lui John. e reclama la carpete ;)


















daca vreti sa vedeti portofoliile intrati pe linkul de langa unde scrie JOHN.acolo puteti vedea toate portofoliile. cu fotografii astia trebuia sa face workshop-urile in anul 2, acuma k John nu mai e, Dumnezeu stie ce se alege, oricum deocamdata la workshop-uri avem un suuuper tip, David Barnes, dar se apre k si el pleaca...suntem contagiosi.uf, oricum lui ii e f drag sa lucreze cu noi, nu stiu inca motivele lui, dar nu cred k sunt mult diferite de ale lui John. Ceva putred se intampla, pentru k cineva, ma refer la vreun coleg/colega care afla informatii...acuma s`a auzit k au ales un agent din londra sa`l inlocuiasca p John, dar nu vor sa zica cine e si nici nu vor sa zica sursa din care au aflat, cik se aude prin scoala, se aude o duda...cum de numai unii stiu..in fine, sunt curioasa sa vad cine e :-?? dunno yet

8 comentarii:

Moi spunea...

prea da urat zero la comments as aca scriu eus a fie unul.. pozele le-am vazut la el pe site.. aia cu lama orbt si cu fetele cu fatza ou mi s-au parut geniale.. bine ca sunt muuulte ffff bine concepute.. dar altele cantaresc mai greu..

AnAh spunea...

asa e, sunt de acord cu tine, tocmai vbeam cu ai mei si le ziceam k si mie tot alea imi plac, dar in special aia cu tribul :)
tata doar ce intrase pe pagina mea si zicea k e urat k nu am niciun comm, acuma ma bucur k ai scris :)


xx

Moi spunea...

la ce se face reclama in aia cu tribul?

AnAh spunea...

poi incearca si iti zic eu apoi, incearca sa ghicesti :D

Moi spunea...

la ce scut.. ia spune ca nu am rabdare..

AnAh spunea...

uita`te ce forma are tribul?
e reclama la o MASINA de teren ;)

Moi spunea...

ma tot uitai la poza aia dar nu vad forma de masina..dar o fi si cum zici tu.. scuurile se vor a fi roti dar tot nu pot sa vad abstract nici dupa ce mi-ai spus.. hmm..

AnAh spunea...

rotile sunt intr`adevar scuturile, si primul scut e roata de rezerva si forma in care sunt ei asezati e o masina dintro parte :D
mie mi se pare bestiala