vogue- italia, franta, anglia si korea, germania











ultimele fotografii ce le`am cautat pe net pentru urmatorul proiect.ma intereseaza f mult lumina si umbra;)

4 comentarii:

Moi spunea...

mama ce de poze aici.. si noi facem proiecte al fel.. eu a tbs a fac revista de la Evening Standard.. in care tb concepute 4 variente.. una pt Home&Properties, Style, Entertainment, Sport.. desi pe paita e doar una.. si tb sa creem logo, pagini, poze, text pt fiecare din ele si cuprins cu subiectele continute despre articole.. si la fel tot timpul facema sa.. imi place stilul lor de a lucra.. pt ca asa se invata materia.. trecand prin fiecare aps al creatiei.. si gandesti cred eu constructiv si la subiect.. pt ca ar putea fi pe bune in viitor si e buna experienta.. hai spor si en vedem duminica..

AnAh spunea...

corect, sunt de acord cu tine, o sa`ti zic ce idei am :d mie mi se pare kul :d asa si abia astept sa ne vedem duminica...
p>s. fata sper k iti palce ce ti`am luat :D

Moi spunea...

si eu sper al fel ca tie sa iti placa ce ti-am alut :D

AnAh spunea...

:D mie o sa`mi placa sigur...:x