cat e ceasul/?

e 4:51 si nu pot sa cred k nu mi`e somn, ieri m`am culcat la 6 dimineatza, cre k mostenesc din familie pe linia fratilor boala asta de liliac...nu dorm noaptea :))
de exemplu acuma staturam la filme, apoi imi pusei muzica si dansai de nebuna prin casa...da eu ma simt kair bineeeeee :x
nu`mi vine sa cred, adik habar nu am de unde buna dispozitie, dar nu vreau sa o las sa treaca k e tare bine, asa k ma bucur de fiecare moment...aaaa si un motv in plus sa ma bucur, azi am primit paketul surpriza de la ai mei si sunt suuuper fericita, saru`mana muuuult inca o data, iar de azi intro saptamana Londra scrie pe mine abia astept sa ajung la Claudia sa vad pe Doc si pe Maju si pe Lavinia, Ian, Kappa si cu putin noroc si pe John si expozitia bizantina :x

SUNT HAPPYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!
acuma sa vazic noapte buna sau buna dimineatza? k acasa e ceasul cam 7 ...nu pot sa cred...:D
nu sunt nebuna, doar k nu imi e somn...
acuam cercetare scrie pe mine :D. caut 2 reviste si nu le gasesc pe nicaieri...respectiv 125 si Vice...am auzit k 125 e suuuper meseriasa dar se gaseste f greu, miercuri avem lectura cu unul din tipii care conduce revista si pentru urmatorul proiect tre sa ne alegem o revista dintre Vogue, 125 sau Vice si sa ne imaginam k pozele noastre o sa fie publicate intruna din reviste in luna decembrie...de ce tre sa ne iamginam? pentru k tre sa le facem in stilul revistei respective, problema e k Vogue stiu ce are, din 125 am vazut cateva imagini, dar ce facu cu Vice? nici macar nu am vazut cum arata revista,desi daca imi aleg Vogue sau 125 nu mai imi trebuie, dar de unde stiu eu k ideile mele nu s epotrivesc mai bine pentru Vice? aici e problema, asa k nu pot sa fiu superficiala nici de data asta(oricum nu`mi sta in caracter) si tre sa caut mai bine revista aia si mai repedeeeeeee

hai va las, buna dimineatza!!!

8 comentarii:

Anonim spunea...

Ei eu abia astept sa te vad.
Dar sa stii ca in dimmineata asta in drum spre biserica ma intilnii cu parintii tai si le-ma spus ca nu esti cuminte si nu faci nani si stii ca la copiii care nu sunt cuminti nu vine Mosul :),stii nu-i asa ?

AnAh spunea...

doar ce vbi cu ei si`mi zisera k va intalnirati :)
saru`mana mult k lauti paketul de la ei :D
va pup si ne vedem intr`o saptamana fix :x

Moi spunea...

tare caciula de mos blue.. ca acum o vad :D

AnAh spunea...

:D si mie imi placeee muult :x

Niky spunea...

ha ha ce cute e caciula.. nici nu o vazusem da citi ce scrise kady si apoi zisei.. saty mah k tre sa o caut k e pe undeva pe blog pe aci.. si poc ma pocni in ochi (si io pe ea apoi:P) si o vazui.. deci e super cool!..
si vb lu lavinia(cred)nu esti copil cuminte!!!! cum sa stay tu nedormita atata car de vreme?!! huh?!! ia spune.. vrei sa te zicem cu toii la mosu craciunu?!!! si nu mai vine anu asta...DELOC>>. pe bune k si mie mi s-a intamplat odata..nu te mint:)

hai noroc si sanatate k mai am o zi si imi taie netu:P..sux..

Peace out! si craciun fericit si an nou binecuvantat!

Niky Herth:)

Savu Razvan spunea...

Ce dragut k o sa ajungi la prieteni in Londra :D. Mai ales de sarbatori...
Poate te intalnesti si cu frate-meu, Beny :)), care e acolo ptr. 2 sapt. la o conferintza, pina pe 22. ( in Londra ).
Vad k deja ai schimbat background-ul blog-ului tau... in rosuuu; asta imi aminteste de Craciun care se apropie :D

AnAh spunea...

hai mah k eu s cuminte, e vba k nu imi era somn :D

nu stiam mah razvi k Beny e pe aici :D


and niky, have a nice Christmas si sa ne auzim cu bine la anu` :D

Moi spunea...

eu acum vad ca a scris mami aici.. mama nu ai dormit!!!! gata mosu nu mai vine anul asta.. si daca intreb parca vad ca nici nu ai mancat toata mancarica.. lectile ti le-ai facut?.. ehe.. la anu poate vine.. dar pana atunci cred ca o sa primesti o nuielusha poleita.. ca asta primesc copii care nu sunt cuminti.. oricum incearca sa spui o poezioara sau un cantecel lu mosu' si poate se indupleca si iti aduce ceva.. hai fata ia si dormi ca sa vina si la tine mosu, ca altfel nu te mai las sa te joci cu jucariile mele..