cateva poze din proiectul meu in derulare...astea sunt facute digital, de maine dupa`amiaza ma apuc pe film...
prima serie de aici e bocanci vs tocuri, urmeaza tocuri vs bocanci
si inca cateva poze ce le facui tot azi, dar care nu merg la proiect din diverse motive, dar eu cred k is destul de kwl;)
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

5 comentarii:
awesome pics! prima si a 4-a (mai ales!!!) sunt my favs! iar de la alea extra aia color. a 4-a poza as vedea-o DEFINATELY intr-o revista!
heeey, 10x a lot de srijin :) inseamna mult pentru mine, azi tre sa ma intalnesc cu profu de seminar sa i le arat, nush dece dar nu cred k lui o sa ii placa cine stie ce...dar nu`mi pasa, atata timp cat raspund la proiect si iau nota mare de la pers kre noteaza ;) asa e si ala de la darkroom, niciodata nu e de acord cu noi si cand vine la examen si vede printurile zice: mah da astia kair is buni :)) si noi radem pe sub mustati nu kiar asa pe fatza :D
hugs
Bune cred ca sunt putin supraexpuse ori ai folosit filtru ce duce spre solarizare - daca asa trebuia sa fie este bine .Astept sa vad cum ies pe suport de hartie.Imi place in mod deosebit machiajul este total!!!!!
buah..imi plac pozele!!!
:D
hehehe,
i missed you though :x
Trimiteți un comentariu