de catva zile aici sunt peste 9 grade afara asa k a inceput sa se mai incalzeasca si in casa :D de exemplu acuma facem mult mai rar caldura, iar eu stau in tricou, cata a renuntat la sosete, ela sta acuma in pulover...in fien, ideea e k eu stau in tricou si imi e bine si abia asteptam caldura :D si acuma e...
am predat eseul...sunt mult mai linistita, dar k de obicei dupa ce l`am dat mai aveam nishte idei...oricum sunt incantata de felul in care a iesit, desi nu va asteptati k nu au fst peripetii pentru k au fost.. am ajuns la scoala si am dat sa printez eseul verificat si reverificat de 1mil de ori, cand il vad sa fac infarct///scris peste scris, pozele aiurea, totul era aiurea, am verificat, programul era identic cu al meu de acasa, reverific eseul, arata ok...ce s`a intmapalt nush, dar dupa ce am scos un teanc de maculatura, am ramas fara bani pe cardul de scoala...nu aveam niciun ban la mine, cum sa pun bani...suna`l pe cata care era acasa sa`mi dea parola si contul lui sa scot de la el... imi da cata scot de la el, da si el isi termina banii pe card si trebuia sa`l scoata si el, el avea nevoie si de pagini color, intoarce`te in oras, ia bani, du`te inapoi la scoala, pune bani, scoate si cata si totul in sfarsit se termina cu bine... kestia e k si imprimantele au facut figuri pentru k inca 2 colege de ale mele au avut probleme, mai nasol k ele au avut la paginile color, care o pagina costa 30 de centi, eu am avut numai alb negru. 5 centi. am fst mai norocoasa, desi toti am ramas fara bani si toti a trebuit sa punem...bine k a fst ok pana la urma:)
altceva nu stiu ce sa zic, decat k sunt stresata cu proiectul si k nu am pe cine sa stresez, pentru k colegii care s`ar lasa stresati acuma sunt si mai stresati, de exemplu Jay a facut 3 filme si cand le`a developat a vazut k i`a intrat lumina si sunt expuse toate 3, hari are camera sparta, cata nu are timp...iar fetele prin natura lor sunt stresate, iar lee s`a vopsit blond...nu mai are cum sa ma inteleaga :)) =)) kiddin`, dar oricum ii sta groaznic...
trecand peste asta, facui cateva poze, cu mien de data asta,park data trecuta nu erau cu mine, dar alea erau pentru proiect, astea is poze, normale :D
acu va las, aveti grija de voi!!!
xx
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

4 comentarii:
nu prea mai am timp de blog acum.. am inceput cursul de flash si am proiecte pste proiecte plus tema pt acasa.. ce sa mai, e nebunie.. oricum acum ca citi ma bucur pt voi ca e cald acolo.. aici tot frig si cu 7 cojoace umblam.. vb ta acolo e mai cald ca in restul angliei.. am duc al cucalre.. vin de lasa salsa.. sunt franta.. am invatat techici noi.. imi e drag :D ma duc la culcare.. pup si ne mai auzim asa.. razletx :P
uuu...enjoy your salsa girl :)
si spor la cursul nou, se pare k si eu o sa capat un lider de proiect intr`un final...nu prea incantata de asta, dar oricum...
btw, tie si acuma ti`ar fi frig aici, da kair e mai cald :D
have fun si ne mai auzim!!!
i said i'll be back and now I'M BAAAAAAAAAAACK.. dak mai continui k gluma asta pe la toti .. oricum pre langa ca nu mai are demult haz.. mai tre sa ma chinui sa o si explic..aaaaaa ..lasa.. deci de la capat..
M-am intors in lumea virtuala.. LONG LIVE AGAIN THE O2!!!
we're friends back again(me and teh O2 company)....it provides me my drug.. how can i stay mad at it:D
on the other matter now, great job on ur projects.. me likey what i sawey.. u're on the good path and with a lil' let's say "luck" we'll belive "push from above" u'll get big someday!! u have what it takes so far and can't wait to see ur first magazine issue printed:D
plus since i've been gone for so long.. i wanted to say that i loved ur christmas/new year parties.. it looked like u had some heck of a fun there:D
well done, well done!!!
oki doki.. run out. check by if u have time.. keep it up with the good work and stay at the surface:D
Alloha and good bye:D
neatza niky and welcome back,
multzam mult de sprijin si ma bucur mult k ti`au palcut, sicnera sa fiu si eu abia astept prima revista ;)
ai grija de tine si acuam k esti back fa un update complet pe langa cel al adelei ;)
hugs and kisses
Trimiteți un comentariu