de prin cardiff














toata lumea imi zice k m`am skimbat...fratilor tot eu sunt...poate fizic un pic, dar pentru mine aspectul exterior nu prea conteaza, adik nu mai cred in aparente si cred k nici voi nu ar trebui sa faceti asta... de cateva zile toata lumea imi zice k m`am skimbat, pana si Bestia imi zice; "fata ai devenit prea serioasa, ianinte si daca era o gluma mai proasta macar zambeai acuma ai capatat raceala alora" da nu e asa :(

astea is poze de prin Cardiff, nu mare lucru...eu in prim-plan k eu is importanta :D
hugs and love,
cheers!

7 comentarii:

Adela spunea...

mie nu imi pari schimbata. numai geaca de piele, da in rest...nope!
imi place prima poza sepia. :D
miss u!

Moi spunea...

fata mea esti schimbata.. cine te cunoaaste poate spune asta.. ai ochii tristi.. razi cu gura tu nu cu ochii.. se vede.. eh lasa ca te maturizezi asa fara sa iti dai seama.. asta e viata.. e grea dar trece :P.. pe urma o sa razi din nou ca inainte.. acum de cand nu te-am mai vazut nu stiu ce schimbari au mai avut loc la tine.. o sa vad eu cand te vad.. pup si lassa ca trece..

Moi spunea...

auzi Ana dr tu te-ai tuns?? ca parca e mai scurt.. oricum iti sta ff bine cum e..

AnAh spunea...

neatza girls...
10x add, nici mie nu mi se parea pana sa citesc ce a scris kady...si uhm ai dreptate, adr asta pentru k tu stii si m`ai vazut, dar in rest, ma refer k mentalitate si fizic...port fusta mai des, dar cam atat...
tot eu sunt si cu okii mai tristi..

hugs si miss you 2

AnAh spunea...

da m`am tuns,
e diferenta suuper amre ce ai, era lung lung de tot...dar mai trebuia si el regenerat un pic k la cate vopseluri am bagat in el, am zis sa`l tund mai scurt-bine...k sa`si mai revina si el:)

dan neamu spunea...

Imi cer scuze ca intervin pe pagina asta dar aici si acum ,la ce-i aici ne referim. Si eu zic de o figura trista dar nu sunt asa de disperat. Stiu ca o sa treaca ,stiu ca cei tari reusesc ca din durere sa acumuleze forta ,,creatiei" si asta este un castig iar suferinta este pretul. Sunt de acord ca putem avea valoare si fara suferinta dar care este forta mesajului fara acea experienta !!!

AnAh spunea...

asa e tata...
dar eu acuam dau totul pe oboseala, nu pe suferinta...suferinta a trecut in opinia mea...acuma e stii tu perioada aia dupa furtuna cand omul incepe sa puna cap la cap si sa lege iar ceva... si eu zic k imi merge destul de bine si k am invatzat sa cladesc temelii mai solide :)
Amin!