feminism

azi la curs vbiram despre feminism si despre cum este reprezentat feminismul in fotografii...vba vine despre asta vbiram pentru k uite ce ne pusa proful:



dupa faza asta toatalumea radea, nimeni nu a mai fost atent si partea interesanta venea abia dupa...cum este vazuta o femeie, care a avut un san scos in urma cancerului la san, ed sotul ei, de copilul ei, de societate! si asta era doar un exemplu...si destul de meserias prezentat cazul...dar nu cred k eram 3 care sa fim atenti...cursul asta imi lasa un gust din ala amar...colegii mei park sunt inca in liceu si nu stiu sa ia anumite lucruri in serios...de fapt ce vbesc pe langa mien kair sunt in liceu...eu si cu linda suntem cele mai mari :D restul toti sunt cu minim 2 ani mai mici. heh!

6 comentarii:

Adela spunea...

=))

AnAh spunea...

asa ziceam si eu:D

Anonim spunea...

vrei sa spui cu 4 ani mai mici =D
k aici studentii 'normali' au 18 ani in primul an. si DA, asa sunt. imaturi. asta e. si nu stiu sa scrie dar profii nu ii noteaza pt asta arggg

AnAh spunea...

de acord cu tine ana!

Unknown spunea...

este o diferenta mare intre a fi feminina si feminista.
te salut

AnAh spunea...

cu totul de acord cu tine!