muzica din nou- si mesaj ingrosat!

imi era dor de piesele astea.
stiu ade k o sa zici k "the reason" e sad, dar nu V`A OPRIT la nunta sa fie piesa vstra ;)





si una din cele mai bune piese de la parazitii, f veke de altfel. dar vreaus a o pun aici k are un mesaj ce`mi surade zilele astea : "Iti doresc ce`mi doresti tu mie si sa ti se`ntample tie"

2 comentarii:

Adela spunea...

:)) adevarat. melodia aia e geniala de fiecare data cand o ascult/i. demon hunter rulez oricum prin definitie, iar piesa aia de la Parazitii are un mesaj pe care ti-l inteleg. hang on in there! ;) love u!

AnAh spunea...

see?? i knew you`ll get it :D
si da demon hunter rulez :x


love you so much more :x