Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani
22:04
|
Etichete:
poze cu mine
|
This entry was posted on 22:04
and is filed under
poze cu mine
.
You can follow any responses to this entry through
the RSS 2.0 feed.
You can leave a response,
or trackback from your own site.
2 comentarii:
AWESOME!!! mai ales a doua poza. fata tu esti sigura ca ti-alesesi cariera buna? ca daca nu mere treaba cu foto, vad ca poti oricand sa o dai pe modelat. :P jj. ur pics arata din ce in ce mai profi. si din ce in ce mai multe mi le-as putea imagina prin reviste. hai sanatate! ;)
adde sar`na mult de tot, habar nu ai cat de mult inseamna asta pentru mine :)
multzam...pozele astea is facute tot de mine si tre sa contureze frumusetea unei anumite perioade dar tre sa prind mai mult din ie...k aia e tematica ;)
tien`mi pumnii k mai e putin :D si mult de lucru :x
mi`e dor de tine rau de tot, abia astept sa ne vedem sa ne povestim :x
Trimiteți un comentariu