ultimele poze


2 comentarii:

Adela spunea...

AWESOME!!! mai ales a doua poza. fata tu esti sigura ca ti-alesesi cariera buna? ca daca nu mere treaba cu foto, vad ca poti oricand sa o dai pe modelat. :P jj. ur pics arata din ce in ce mai profi. si din ce in ce mai multe mi le-as putea imagina prin reviste. hai sanatate! ;)

AnAh spunea...

adde sar`na mult de tot, habar nu ai cat de mult inseamna asta pentru mine :)
multzam...pozele astea is facute tot de mine si tre sa contureze frumusetea unei anumite perioade dar tre sa prind mai mult din ie...k aia e tematica ;)
tien`mi pumnii k mai e putin :D si mult de lucru :x

mi`e dor de tine rau de tot, abia astept sa ne vedem sa ne povestim :x