aseara eram franta si deceptionata, dar lucrurile merg bine, azi mi`au venit pozele, am inceput deja sa lipesc din ele, mai facui comanda de cateva, pentru k mai imi ptrebuia o poza in particular plus print screen-urile care trebuie marime mare si acuma ce sa vezi, iar ramasei in urma cu scrisul k ajunsei cu pozele mai departe decat cu scrisul...asa k astaseara, maine all day si joi bag scris si nimic altceva...sunt mult mai linistita desi stiu k mai e de lucru, dar numai pentru faptul k vad totul langa mine si respir usurata...
10x for your prayers...this is for those who didn`t forget to pray for me :D
love ya ;)
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

3 comentarii:
fata mea da de unde facusi rost de atatea poze in domeniu? numai de pe net?! si de ce nu il scrii la computer?? macar nu te mai doare asa mana. hai ca mai invatasi sigur cateva lucruri noi despre Romanica. hai ca e bine. mai ai un pic! :)
arata foarte cool pozele, mai ales printate pe hartie. spor la lucru. vad ca esti un uochi in caiet si altu pe blog :)) love u.
fata arata bine proiectu .. si mie mis e par cool pozele cu porturile populare.. doar a question... ce legatura are asta cu ce faci tu acolo dak tot proiectu tu scrii de mana si atat.. va cer astia sa iti exersezi scrisu?:P glumesc fatha.. , ma gandesc k are el un sens.. da nah nici eu nu inteleg de ce il scrii de mana.. dar all my respect k stiu ucm doare mana:D
succes in continuare cu proiectu si sper sa iti iasa bine grade-urile :D
hugs >:D<
initial primele 17 pagini, cand m`am apucat de el le`am facut pe calculator...si el a fst asa cu faze, k ce k pe calculator, are impresia k daca e scris de mana e mai ok, adik nah muncesti mai mult, dar da sunt de pe net majoritatea informatiilor, iar pozele in totalitate, cel putinc e ati vazut pna aici :)
si da ma doare mana cumplit...
legatura e urmatoarea, eu am de facut proiectul despre portret, dar tre sa`mi aleg tematica...si mi`am alescostumul popular, altii personaje de basm, altii band portraits between 1960 and 1980 si iti trebuie research cat de mult pe tema ta, eu acuam ma apucasem numai de costume si asa, dar a zis k orice quote despre romania e important...si workbook-ul meu arata k o carte...kair ma gandeam k as putea sa public caietul asta :D
Trimiteți un comentariu