ma saturai

ma saturai sa mai scriu...nu`mi vine sa cred nici acuma cat de mult am scris si cat mai e ...mor de nervi si de oboseala si de durere de cap si de oki :(
de cateva zile singurele pauze facute au fst sa mananc si sa ma duc la buda, asta cu exceptia putinelor ore de somn ce le`am avut...
ma simt f obosita, la ora asta as putea spune kair epuizata :-< si tot mai raman sa mai scriu...ascult muzica buna sau twilight asa k ma simt bine :D kair si atunci cand sunt obosita...
oricum cert e k de vineri de cand am stat cu fetele la conferinta lucrurile merg mult mai bine, adik eu ma simt mai bine.sunt mai focusata pe alte lucruri care sunt cu mult mai importante si mi1am dat seama k daca as fi ramas "acolo" as fi fost imatura si cum nu sunt imatura :D m`am decis sa merg mai departe pentru k sunt enorm de multe kestii frumoase ce ma asteapta sau ce ma inconjoara si eu k de obicei ma opintesc in singurul lucru ce`mi intuneca existenta...LAME :|

daca lucrurile merg asa cum se anunta, weekend`ul ce vien o sa fie cel mai tare weekend de cand sunt aici :x si abia astept, iar apoi abia astept sa`mi iau rezultatele de la proiect si sa o tulesc la Londra :x si apoi: HOME SWEET HOME :x abia astept :D





cheers! ;)

6 comentarii:

Adela spunea...

poate ne facem un obicei vinerea cand e Anna pe fir la radio. would be fun! :D bafta cu proiectu si ABIA ASTEPT sa te vad acasa!! noi ajungem pe 16-17...ma bucur ca nu te mai "opintesti" ;) love you!

p.s. nu stiu de ce acum, dar simt nevoia sa iti spun "God will make a way!"

AnAh spunea...

poi ar fi super tare, though ana nu mai are emisiune vinerea asta si eu vienrea asta am proiectul :-S dar cand ne intoarcem ar fi genial sa ne intalnim in fiecare vineri ;)
eu ajung pe 3 seara, stiu k de Pasti o sa fiu la Valcea, voi pana pe cat stati acasa? oricum ne vedem sigur, nici nu ma gandesc sa nu :D

la vcara cand ma intorc acasa poate fac un tur pe la voi :D in drum spre casa, dar nus tiu inca, ma mai gandesc, vedem noi...si da si eu ma bucur k nu ma mai "opintesc" si stiu k : God will take care of me, He always does :)

>:D< love you2

Adela spunea...

noi ajungem pe 16 seara si plecam inapoi pe 24 apr. ar fi super si la vara daca ai trece pe aici!! :D ne vedem acasaaa! :)

AnAh spunea...

si eu tot pe 24 ;) si da ar fi super, sper sa reusesc :D
>:D<

Niky spunea...

fatha tu scrii proiectu ala de mana?.. if so all my respect k stiu ce inseamna sa scrii cu mana siroaie de foi:) uuuuuuu e shakira pe MTV .. gtg.. nu mi-o place da imi place cum se misca:P.. haui k mai scriu io knd mai ma chef...aaaaaa si apropo de twilight.. i won't spoil it for you but he'll come back at the end of the book(new moon) so don't be mad at him or so.. just keep reading! it'll get interesting :)

nah k se si termina shakira pana sa scriu io:P. anyway keep reading k se merita!

succes cu proiectul pt vineri!

AnAh spunea...

da fata il scriu de mana :D
cat despre shakira imi palce la nebunie cum se misca si inflexiunile vocale si albumul ala de e si in araba si in spaniola, din primele albume, e kair reusit ;)
cat despre twilight :D i know...sunt la eclipse acuma :D

i love it :x