twilight

pe langa faptul k sunt super meseriase cartile si filmul e nice, iar actorii sunt yumm, azi intr`o pauza de lucru facui un mic research pe google si gasii nishte poze f nice.
carte+film+actori+ poze kwl...ce mai lipseste?;;)








catwalk



6 comentarii:

Daniel Neamu spunea...

Marieeeeee

te-ai faramat de tot... tre' sa te bag in sedinta ca e deja grava situatia...

ai 'nebunit cu amurgurile astea? cre' ca mai bine mai incerc lotr inca o data, decat sa-l mai incerc pe asta... n-am reusit sa trec de primele 30 de minute :( :)

AnAh spunea...

da m`am faramat, recunosc...
nue genul tau de film nici macar in cosmar...nu pentru k e cu vampiri si asa, dar e prea sirop k sa`ti placa [din acelasi motiv si eu ma mir k imi place :o]...asa k nu asteptam alt coment:D si daca vrei nu mai e 70% potrivire la filem e 69% nah! :p


oricum filmul meu preferat cu vampiri era Dracula 2000, care la momentul ala mi se parea extraordinar, l`am revazut acuma si nu mi s`a mai parut k e ceva de capul lui...

Anonim spunea...

daa a fost super frumos ieri, soare si cald si marea era asaaaa albastra (L)
daaar nu am stat prin oras, am fost toata ziua la masa, strangand bani. am facut 110£. binisor =D si am primit adrese si oameni care vor sa doneze in continuare sau sa adopte caini din ro. pretty cool huh!? =P
oricum nu am avut camera la mine deci nah. si am regretat pt ca a cantat o formatie ce imi place dar uitasem ='[

AnAh spunea...

hey that`s awesome,
ma bucur k ai si strans bani pentru ei...super, inseamna k a fst o iesire benefica, though imi pare rau k nu ai avut camera cu tine..imi pare rau si pentru tine si pentru mine :-S :D

Niky spunea...

Read this post of mine http://theamazingworldofniky.blogspot.com/2009/01/u-gotta-seeread-this.html funny ha ha ! i don;t want to say i told you so but i told you so !! ha ha ha :))) join the twilight geeks fanclub!!!! >:D< supporteeeeeeeeeer here !!!!

AnAh spunea...

i know girl...asteptam sa vad filmul de la axxo k toate la vremea aia erau filmate cu camera, iar acuma l`am vazut si mi`am luat audiobooks, abia astept sa`mi iau cartile, nimik nu se compara cu sentimentul ala cand tii o carte in mana si dai pagina cu pagina :D

cat despre New moon, sunt tare curioasa cum il baga pe Edward in film :-?? deocamdata e doar in mintea ei si in primele 3 capitole...:D