debussy and kwl music

spre exasperarea fratelui meu :D pozele din video sunt din twilight, dar ar trebui sa apreciezi muzica sau nici macar :D

ideea e k am selectat ceva bucati ce le`am ascultat in ultimul timp, ma ajuta sa ma relaxez, imi prinde bine ;) sper sa va placa :x



0 comentarii: