blog-ul cu muzica

e pe buen si e aici incepand cu seara asta:

http://everytime-music.blogspot.com/

aici o sa bag muzica de acum in colo, ince nu stiu daca pun cateva piese in fiecare zi, sau fac un playlist pe saptamana, dar mi se pare cam mult, adik va plictisiti de aceeasi muzica :p cred k mai bien putin si bun :D desi astaseara bagai ceva :D
enjoy ;)

5 comentarii:

Niky spunea...

ooo intriguing:))

welcome back sista' welcome back:D

AnAh spunea...

missed you too hun :*

Anonim spunea...

Buna...

Ce idee buna... cu blogul de muzik, cred k o sa ma uit des, sunr cam in criza de cativa ani, am cateva melodii recently pe care le ascult , pe care le ascult numai pe ele:P ::))altfel zis intr-un stil mai manelist:PP ::)) si mai facui si azi rost de niste muzik...Superr!
Vezi k dadui sa intru pe blogul ala, si.......NU Merge!! Imi doream sa mai vad niste noutati si bunaciuni :(. Vezi si tu ce poti sa rezolvi. Mersssiiii! Te pup! :)

AnAh spunea...

va rog mult semnati commenturile :)
pentru k nu stiu cui sa raspund....
though 10x a lot de mesaj :)

incurajarile prind bine :D
p.s. duap stilul de scris banuiesc eu cam cien e, dar uneori e kair greu :D

Adela spunea...

Cum cine e? E Mos Craciun ba nu te prinsesi tu! :P