azi astia de la Sepia CLub pe deviant ma uimira- data trecuta m`am certat cu aia de la Black and white, trebuia sa o dea si astia in bara k nu se putea, din ROWatch oricum m`am retras si spre uimirea mea, l`a cum am plecat de acolo cu trambite si multe discutii, lumea m`a felicitat pentru ceea ce am avut de zis :) asa k macar stiu k nu mi`am batut gura de pomana... revenind la Sepia Club, azi pusera o poza de a mea k si cand ar fi trimis`o altcineva si aparea mare pe pagina lor poza mea[ poza care a fst si in expozitii si culmea are si feature de la ei] in fine... ii scrisei tipei care administreaza Clubul k fotografia mea a fst furata si trimisa sub numele altcuiva, evident incalcandu`se drepturile de autor si k astept un raspuns de la ea... f linistita tipa imi raspunde k nu a fst furata si nimic de genul asta, pur si simplu a gresit ea cand a pus poa in loc sa puna poza aluia a pus`o pe a mea [ideea e k poza asta eu am trimis`o acum 2 ani la ei, nu era recenta] si ma ofticai ii zisei k daca e gresala ei astptam amcar niste scuze, nu poti sa te joci asa cu lucrariel oamenilor... am NERVI!!!
in rest lucrez la proiect, merge merge, dar park e loc de mai bine...am de facut un workbook, slava Domnului k i`a venit astuia un pic mintea la cap si nu mai trebuie facut de mana...
azi am fst la scoala, mi`am rezolvat problema cu cazarea pentru la anu, o sa stau in Caerleon in campus :x yeyy, plus o sa stau cu Gab de la mien de la curs inca 2 persoane de la foto Doc si un tip de la Arta fotografica... Doamne sa fie intr`un ceas bun!!!
acum trebuie sa`i scriu lu Mamun sa imi aduca garantia si sa`l anunt k nu o sa mai stau la ei, pe 25 ma duc cu shin sa ne lasam lucrurile la magazia ce am inkiriat`o la docuri, iar pe 27 home sweet home :x
cam atat pentru moment, ma intorc la lucru.
cheers!!!
P.S. nu uitati sa verificati blogul cu muzica ;)!!!
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

2 comentarii:
ma bucur ca ti se aranjeaza lucrurile cu mutatul. mi se pare un pic ciudat totusi sa mai stea si un tip cu voi. normal nu sunt apartamente separate de fete si baieti? hugs si bafta cu workbooku!
e posibil sa fie 2 baieti si 3 fete...sunt si separate, dar majoritatea apartamentelor sunt mixte, though fiecare e cu camera luis i baia lui, impartim doar bucataria, ceea ce mi se pare ok...
multam mult pentru prayers, azi am terminat scoala :x yeyy am dat ultimul proiect, i`m freee :x
miss you girl :*
Trimiteți un comentariu