family guy

in ultimele zile park am luat`o razna cu family guy si that 70s show...oricum am ras cu lacrimi:))
take a look!!!






niste nebuni :))

9 comentarii:

Adela spunea...

aaaaaaaa de cand va tot spun de Family Guy!! :P am toate sezoanele love 'em. si That 70s show la fel. Enjoy! In acelasi spirit, apuca-te de Scrubs si The Office ;)

AnAh spunea...

scrubs ti`am zis k ma apucasem sa iau dar m`am albit la fata cand am vazut cate sunt:)) the office vedeam acasa, acum mai am un pic si termin LOST :))
cu grey si cu private practice sunt la zi ;;) eu family guy kiar nu mai vazusem de mult si acum m`am apucat de recuperare, cat am fst acasa am vazut south park :)))

Adela spunea...

pe comedy central a inceput sezonu 12 la South Park. Scrubs s-a terminat de tot sapt trecuta :(

Adela spunea...

ar mai fi si American Dad facut tot de aia de la Family Guy, dar un pic mai slabutz..

Niky spunea...

The Office rullzzzzzzz.. ala american nu ala englez.. woohoo..bai ar mai trebui sa scriu si io un post..neah..nush..e cald..mai vedem!
Add scrubs e just ok..the office rullz tough!!!! si stiu k pam e gravida..am vazut in sf. ultimu episod din sezonu asta..acu inca 3 luni pana incepe din nou... nashps:(

Savu Razvan spunea...

haha, nu ma prea atrage dar iti recomand The Big Bang Theory :D sau The Office, sunt fff tari.

Moi spunea...

ala cu mommy mommy.. mom mom.. mama mama.. mommy, mom.. unde e??

Moi spunea...

Ana te rog eu mult cand ai timp sa ii duci buletinul si ce ti-am mai dat lu mami ca tb sa ajunga neaparat la ea.. merci

Niky spunea...

girl adormisi cu al blog.. io stiu k esti acasa si ai fun.. da update si pe noi cu fun'u de la grup ce mai e pe acasa dak tot esti acolo.. asa pt inima noastra a celor kre nu ajung acasa vara asta :( pwease!! hugs