cand am plecat pe munte in drum spre ranca, mai exact la iesirea din filiasi pe drumul spre Tg Carbunesti am vazut pe un deal, o casa, ce arata ca un conac boieresc, cu geamurile cazute, peretii erau cojiti pana la caramida si mi`a trecut mie o sageata prin cap k ar fi frumos sa facem niste poze acolo.la nunta am facut rost de o umbrela deosebita, de dantela, iar una din matusile mele cand a vazut k imi palce f mult a zis k o sa caute o umbrela a matusii ei, veke de 120 e ani, k ea stie k o mai are...si ce sa vezi : agasit`o...asa k miercuri am fst sa facem poze la casa cu umbrelele, de fapt asta era um pretext k sa ajungem acolo si sa incercam ceva...






6 comentarii:
foarte faine pozele!!! bravo!! si modelele par destul de naturale in atitudini! Bravo!! sunt fosti colegi d'ai tai?
multzam mult niky, asta am apreciat si eu faptul k stateau natural, de fapt asta el`am si rugat...pozele ies mult mai bine atunci cnad is naturali...
nu is fostii mei colegi...sunt fostii colegi ai lu Marian...s`ar putea sa`i stii din Buzesti, mai mici cu un an decat tine!
multzam inca o data!
pai Marian e mai mic decat niky??
nice pics! ;) si cool umbrellas!
marian e mai mic cu un an decat Niky, yup... aaa si sa vezi umbrelele sunt veki de peste 120 de ani ;)
ma bucur k va plac :p
fataaaaaa!!!!!
(atata)
adela nu conta pe intelectul meu la ora asta, nu am inteles nimik din comm-ul ala :-?? :D
love you 2 :x
Trimiteți un comentariu