ultima sedintza foto

cand am plecat pe munte in drum spre ranca, mai exact la iesirea din filiasi pe drumul spre Tg Carbunesti am vazut pe un deal, o casa, ce arata ca un conac boieresc, cu geamurile cazute, peretii erau cojiti pana la caramida si mi`a trecut mie o sageata prin cap k ar fi frumos sa facem niste poze acolo.la nunta am facut rost de o umbrela deosebita, de dantela, iar una din matusile mele cand a vazut k imi palce f mult a zis k o sa caute o umbrela a matusii ei, veke de 120 e ani, k ea stie k o mai are...si ce sa vezi : agasit`o...asa k miercuri am fst sa facem poze la casa cu umbrelele, de fapt asta era um pretext k sa ajungem acolo si sa incercam ceva...

pun cateva incercari din sedinta aia...hope you`ll enjoy ;)

dani cu laura



laura cu dan

laura cu ioana







ioana


laura


6 comentarii:

Niky spunea...

foarte faine pozele!!! bravo!! si modelele par destul de naturale in atitudini! Bravo!! sunt fosti colegi d'ai tai?

AnAh spunea...

multzam mult niky, asta am apreciat si eu faptul k stateau natural, de fapt asta el`am si rugat...pozele ies mult mai bine atunci cnad is naturali...
nu is fostii mei colegi...sunt fostii colegi ai lu Marian...s`ar putea sa`i stii din Buzesti, mai mici cu un an decat tine!

multzam inca o data!

Adela spunea...

pai Marian e mai mic decat niky??
nice pics! ;) si cool umbrellas!

AnAh spunea...

marian e mai mic cu un an decat Niky, yup... aaa si sa vezi umbrelele sunt veki de peste 120 de ani ;)
ma bucur k va plac :p

Adela spunea...

fataaaaaa!!!!!
(atata)

AnAh spunea...

adela nu conta pe intelectul meu la ora asta, nu am inteles nimik din comm-ul ala :-?? :D


love you 2 :x