la baraj
grupul
dimineatza pe racoare
hornul
mi se facuse rau deja
la urcat, in apropierea hornului
pe marginea hornului, in departare Calcescu
urcand
Parang
Brezni si cu mine
Marian si cu mine
16:51
|
Etichete:
lacul calcescu,
Mtii Parang,
poze cu noi,
traseu,
Vf Papusa
|
This entry was posted on 16:51
and is filed under
lacul calcescu
,
Mtii Parang
,
poze cu noi
,
traseu
,
Vf Papusa
.
You can follow any responses to this entry through
the RSS 2.0 feed.
You can leave a response,
or trackback from your own site.
3 comentarii:
acu vazui k pusesi si poze.. ce cool se vede de sus... coolsa vezi in poze.. nush cat de cool e sa urci k nebunu:P da e fun.. hai mamaie k esti tanara:)))(asa imi zice si mie lumea..da pe mine me doar epe ici pe colo.. nu ma tin shalele sa merg ditamai bucata de drum..)
oricum fun fun fun !!!! macar ai poze dupa atata efort:D
super tare! respect pt urcare!
sar`na mult de tot :)ma bucur mult k va placura, imi e drag de nu mai pot :)
big hugs for you both :x
Trimiteți un comentariu