eu

poate sunteti satui de toata campania electorala si cum in ultima saptamana media nua r trebui sa influenteze oamenii (bla bla) sa zicem k nici eu nu incerc sa va influentez...asa k avand in vedere si luand in considerare k nu m`ati mai vazut de mult m`am gandit sa pun nishte poze...

asa k enjoy ;)
Hwyl ( da asa se scrie la revedere in galeza...uimitor :D)









6 comentarii:

dan neamu spunea...

unele sunt interesante, arati destul de obosita ,tunsoarea te aranjaza, poza aceea de fioroasa era mai niomerita acum vreo 3,4 5, ani; una peste alta lumea se mai sischimba se mai si distreaza!!! Poate esifurioasadin cauza campaniei???????

AnAh spunea...

astea sunt poze facute la 11 noaptea dupa ce termiansem de lcurat, deci iti dai seama k eram franta de obosita, nu mancasem nimik toata ziua..au fost facute dora asa de distractie si mie kiar imi plac, in mare cum au iesit...iar aia furioasa...tata, e doar o ipostaza..e vba de expresivitate, mie imi palce cum a iesit kiar daca nu are legatura cu adevarul...

cat despre campanie, pur si simplu mi se face scarba!!!

Moi spunea...

fata mea canad te-ai tuns???? iti sta suuper

AnAh spunea...

màm tuns saptamana trecuta :D
si multzam mult :D

Moi spunea...

campania nu prea am inteles-o dar e arta si imi tb text de citit ca sa inteleg ca la galerie :) dar pozele sutn frumoase.. pup spor la pozat!!

Unknown spunea...

pai ideea era k nu mai vbesc despre campania electorala k pe unii iàm plictisit deja cu asta :))