VREM ALTA ROMANIE- Solutii de criza

Solutii de criza- Cina cea de taina!

http://www.happyfish.ro/solutii_de_criza/cina_cea_de_taina

o bere buna poate skimba istoria... o alta initiativa HappyFish

5 comentarii:

Anonim spunea...

heeey i'm back. nu mai am facebook, am uitat de blog complet, acum m-am gandit sa pun un video de cacao si asta am si facut, daca vrei sa vezi (si daca se aude, ca sunetul e de 3 lei) Apropo mergi la vot?

AnAh spunea...

scrisesesi deja, scuze...acum vazui :D

din pacate nu merg la vot...:-< dar am aceeasi aprere despre vot, deja scrisesem asta ...yeah..ma bucur k esti back, kair nu mai stiam nimik de tine, pacat k nu mai ai facebook, era ceva mai usor de tinut legatura, dar daca esti back putem vbi acum;)

have fun!
x

Anonim spunea...

HELLO!!!
eu vreau sa ma duc la vot dar tre' sa merg la londra si nu am bani. tu ar trebui sa mergi la cardiff. oh well. mersi pt aprecieri :) nu mai am parul roz k s-a dus vopseaua haha dar pot sa il fac din nou. e bine sa ai parul blond k poti sa incerci orice culoare ca se duce singura =D
deci vii acasa de xmas? pe cat?
daca vrei, vb pe mess, sunt online.

AnAh spunea...

ar trebui sa ma duc in cardiff, sa vad unde e sectia de acolo, vin pe `17 acasa...eu nu prea stau pe mess decat cand vbesc cu ai mei, in principal...dar mai lasa`mi mail cand ai kef ;)

Anonim spunea...

eu ma duc acas' de pe 10 pana pe 6, exact 4 saptamani. sper sa fie fain. o sa vin la cva de xmas si rev, de abia astept =]