Solutii de criza- Cina cea de taina!
http://www.happyfish.ro/solutii_de_criza/cina_cea_de_taina
o bere buna poate skimba istoria... o alta initiativa HappyFish
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani
Solutii de criza- Cina cea de taina!
http://www.happyfish.ro/solutii_de_criza/cina_cea_de_taina
o bere buna poate skimba istoria... o alta initiativa HappyFish
21:59
|
Etichete:
bere,
cina cea de taina,
cuc,
happyFish,
inca una si ma duc,
solutii de criza,
VREM ALTA ROMANIE
|
This entry was posted on 21:59
and is filed under
bere
,
cina cea de taina
,
cuc
,
happyFish
,
inca una si ma duc
,
solutii de criza
,
VREM ALTA ROMANIE
.
You can follow any responses to this entry through
the RSS 2.0 feed.
You can leave a response,
or trackback from your own site.
5 comentarii:
heeey i'm back. nu mai am facebook, am uitat de blog complet, acum m-am gandit sa pun un video de cacao si asta am si facut, daca vrei sa vezi (si daca se aude, ca sunetul e de 3 lei) Apropo mergi la vot?
scrisesesi deja, scuze...acum vazui :D
din pacate nu merg la vot...:-< dar am aceeasi aprere despre vot, deja scrisesem asta ...yeah..ma bucur k esti back, kair nu mai stiam nimik de tine, pacat k nu mai ai facebook, era ceva mai usor de tinut legatura, dar daca esti back putem vbi acum;)
have fun!
x
HELLO!!!
eu vreau sa ma duc la vot dar tre' sa merg la londra si nu am bani. tu ar trebui sa mergi la cardiff. oh well. mersi pt aprecieri :) nu mai am parul roz k s-a dus vopseaua haha dar pot sa il fac din nou. e bine sa ai parul blond k poti sa incerci orice culoare ca se duce singura =D
deci vii acasa de xmas? pe cat?
daca vrei, vb pe mess, sunt online.
ar trebui sa ma duc in cardiff, sa vad unde e sectia de acolo, vin pe `17 acasa...eu nu prea stau pe mess decat cand vbesc cu ai mei, in principal...dar mai lasa`mi mail cand ai kef ;)
eu ma duc acas' de pe 10 pana pe 6, exact 4 saptamani. sper sa fie fain. o sa vin la cva de xmas si rev, de abia astept =]
Trimiteți un comentariu