da in UK incepe de azi pancake day... de azi tre sa ma hotarasc la ce renunt pentru post...adik tre sa renunt la ceva ce`mi palce f mult...in fien, inca nu m`am hotarat...
in fine...astept sa intru la seminar...mai e un pic pana la si jumate, iar apoi stau o ora asteptand cursul lu Richard...care o sa fie mai scurt pentru k e lectura Tim Walker in Cardiff, nu vreau sa vbesc despre asta pentru k am f f multi nervi k nu pot sa merg...mortive? nu mai discut despre asta acuma.[mai trebuie facuta curatenie si etc- nu la mien in camera k la mine e luna-nu ma credeti intrbati`o pe mama care saraca s`a crucit :D- deh mah mama daca e camera mica tre tinuta ordonata, ce vrei sa ma sufoc?]




ne auzim mai incolo ;)
Studio Acca the best hair salon in London
Acum 6 ani

2 comentarii:
dupa cum zisei si pe blogu lu claus, nu te baga in traditia asta numa de dragu traditiei, si sa renunti la ce va ce iti place sa mananci. postul inseamna altceva, si se si tine altcumva, daca renunti la ceva de mancare si atat, ala nu e post. daca vreti sa tineti post, tineti-l ca la Carte ;)
aaa poi nu renuntam doar de dragul de a renunta...stiu la ce te referi ;) si asa si vreau sa`l tin :*
miss you girl!
Trimiteți un comentariu